Мастробирал/ла ли си ?
Търсенето върна 31 резултата
- 06 Апр 2015, 13:39
- Форум: Архив
- Тема: Искрено и Лично (18+)
- Отговори: 936
- Преглеждания: 97511
Re: Искрено и Лично (18+)
Не 
Мастробирал/ла ли си ?
Мастробирал/ла ли си ?
- 06 Апр 2015, 13:37
- Форум: Форумни игри
- Тема: Оцени аватара на предишния
- Отговори: 8314
- Преглеждания: 709566
- 06 Апр 2015, 13:34
- Форум: Кошче [Теми - 2015г.]
- Тема: Помощ за демо.
- Отговори: 5
- Преглеждания: 671
Re: Помощ
Значи , влизаш във Steam , след това във Stemapps -> common -> Half-Life-> cstrike 
- 06 Апр 2015, 13:31
- Форум: Кошче [Теми - 2015г.]
- Тема: Според вас това Steam Ли е ?
- Отговори: 4
- Преглеждания: 466
Re: Според вас това Steam Ли е ?
Благодаря ви , може да локвате !
- 06 Апр 2015, 13:21
- Форум: Кошче [Теми - 2015г.]
- Тема: Според вас това Steam Ли е ?
- Отговори: 4
- Преглеждания: 466
Според вас това Steam Ли е ?
#13 "DZP" 244 STEAM_0:0:68634358 0 22:25 20 0
Ако може да ми кажете , защото има един човек който доста се заяждаше с мене , че съ7м го убил със (wallbang) , на име zigging
Ако може да ми кажете , защото има един човек който доста се заяждаше с мене , че съ7м го убил със (wallbang) , на име zigging
- 06 Апр 2015, 12:54
- Форум: Форумни игри
- Тема: Оцени аватара на предишния
- Отговори: 8314
- Преглеждания: 709566
- 06 Апр 2015, 12:53
- Форум: Отхвърлени кандидатури
- Тема: Кандидатура за Админ - DZP a.k.a Play Football
- Отговори: 5
- Преглеждания: 465
Кандидатура за Админ - DZP a.k.a Play Football
1. Задължително трябва да имате навършени 16 години! (Напишете годините си!) - 16
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Имам ги , разбира се :)
3. Напишете Вашето име! - Светослав
4. Напишете Вашия ник! - DZP
5. За кой сървър кандидатствате ...
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Имам ги , разбира се :)
3. Напишете Вашето име! - Светослав
4. Напишете Вашия ник! - DZP
5. За кой сървър кандидатствате ...
- 06 Апр 2015, 12:28
- Форум: Форумни игри
- Тема: Оцени аватара на предишния
- Отговори: 8314
- Преглеждания: 709566
- 06 Апр 2015, 11:13
- Форум: Форумни игри
- Тема: Оцени аватара на предишния
- Отговори: 8314
- Преглеждания: 709566
- 06 Апр 2015, 11:05
- Форум: Кошче [Теми - 2015г.]
- Тема: Проблем с CS (Slackserv Edition)
- Отговори: 2
- Преглеждания: 278
Re: Проблем с CS (Slackserv Edition)
Ако имаш вируси , може и от това да е , не знам , дай малко повечко информация ,снимки и тем. подобни
, защото и на мене ми се е случвало ;)
И на другите игри ли ти е така ?
И на другите игри ли ти е така ?
- 06 Апр 2015, 10:56
- Форум: Уроци
- Тема: HLTV Crosshair
- Отговори: 1
- Преглеждания: 661
HLTV Crosshair
Така , днес докато си играх във игра , разбрах един трик за мерника , който не се мърда изобщо , няма откат :)
За да се получи влизате във един cracked (киракнат) сървър и пишете :
cl_dynamicrosshair 1
+duck
cl_lw 0
-duck Ще забележите , че на оръжието и на пистолета мерника е еднакъв , остана само ...
За да се получи влизате във един cracked (киракнат) сървър и пишете :
cl_dynamicrosshair 1
+duck
cl_lw 0
-duck Ще забележите , че на оръжието и на пистолета мерника е еднакъв , остана само ...
- 06 Апр 2015, 10:53
- Форум: Форумни игри
- Тема: Оцени аватара на предишния
- Отговори: 8314
- Преглеждания: 709566
- 06 Апр 2015, 01:38
- Форум: На лафче
- Тема: Снимки и Никове/Имена
- Отговори: 726
- Преглеждания: 167966
Re: Снимки и Никове/Имена
Аре една и от мене 


- 05 Апр 2015, 21:31
- Форум: Архив
- Тема: Оцени ника на предишния потребител
- Отговори: 605
- Преглеждания: 59238
- 04 Апр 2015, 23:32
- Форум: Архив
- Тема: Искрено и Лично (18+)
- Отговори: 936
- Преглеждания: 97511
Re: Искрено и Лично (18+)
Доста под 12 не падат 
Би ли си дал ... на момче , да ти прави дудуци
?
Би ли си дал ... на момче , да ти прави дудуци
- 04 Апр 2015, 23:31
- Форум: Архив
- Тема: Би ли си оженил/омъжила за..?
- Отговори: 1205
- Преглеждания: 103580
Re: Би ли си оженил/омъжила за..?
А не бе 
За ivo5456
За ivo5456
- 04 Апр 2015, 23:29
- Форум: Архив
- Тема: Оцени подписа на предишния
- Отговори: 1717
- Преглеждания: 134154
- 04 Апр 2015, 21:36
- Форум: Архив
- Тема: Би ли си оженил/омъжила за..?
- Отговори: 1205
- Преглеждания: 103580
Re: Би ли си оженил/омъжила за..?
Не , а ти ? 
За Tony Montana
?
За Tony Montana
- 04 Апр 2015, 20:38
- Форум: Архив "Развлечения"
- Тема: Търся Multiplayer игри
- Отговори: 9
- Преглеждания: 680
Re: Търся Multiplayer игри
Zombie Panic Source , тя е със стрелба и зомбита 
- 04 Апр 2015, 14:55
- Форум: Архив
- Тема: Искрено и Лично (18+)
- Отговори: 936
- Преглеждания: 97511
Re: Искрено и Лично (18+)
С доста , не си спомням 
Кое беше момичето/момчето с кое правихте за последно точка ? Авер/Приятел/Братовчед
(хуй род не познава)
Кое беше момичето/момчето с кое правихте за последно точка ? Авер/Приятел/Братовчед