Търсенето върна 6 резултата

от npaBo B okomo
06 Юли 2014, 09:14
Форум: Архив "Развлечения"
Тема: Админи vs Потребители
Отговори: 500
Преглеждания: 52956

Re: Админи vs Потребители

48
от npaBo B okomo
05 Юли 2014, 18:37
Форум: Архив
Тема: Ето нещо от мен за вас
Отговори: 16
Преглеждания: 1391

Re: Ето нещо от мен за вас

Графита е страхотен 10/10 !! Но ромео защо изобщо си направи профил хейтарче такова? :hmm:
от npaBo B okomo
05 Юли 2014, 18:23
Форум: Архив "Развлечения"
Тема: Админи vs Потребители
Отговори: 500
Преглеждания: 52956

Re: Админи vs Потребители

48
от npaBo B okomo
05 Юли 2014, 18:19
Форум: Стари теми...
Тема: Предложение за емоциите в JB
Отговори: 20
Преглеждания: 3970

Re: Предложение за емоциите в JB

И аз съм "ЗА" ще е доста интересно да се правят игри чрез емоции (вчера или днес не съм сигурен Ice Cold Killer ни направи нещо подобно ама с 1 емоция) но някой не бяха доволни понеже си бяха ползвали вече емоцията така че ако може да се правят игри чрез това ще е много яко! :happy:
от npaBo B okomo
05 Юли 2014, 09:10
Форум: Архив
Тема: Заявка за аватар
Отговори: 7
Преглеждания: 611

Re: Заявка за аватар

Всички са страхотни!Много благодаря!Локваите :bow: :lock:
от npaBo B okomo
04 Юли 2014, 08:35
Форум: Архив
Тема: Заявка за аватар
Отговори: 7
Преглеждания: 611

Заявка за аватар

Тематика? Мацки
Размери? 150x150
Текст ? om 100 Mempa B okomo
Цветове? Основно по ваш избор но да няма червено и да има повечко синьо :)
Анимиран ?Да!
Друго ?Да!Да пресветка ника :happy: !

Благодаря предварително!

Към разширено търсене