Търсенето върна 6 резултата
- 06 Юли 2014, 09:14
- Форум: Архив "Развлечения"
- Тема: Админи vs Потребители
- Отговори: 500
- Преглеждания: 52932
- 05 Юли 2014, 18:37
- Форум: Архив
- Тема: Ето нещо от мен за вас
- Отговори: 16
- Преглеждания: 1391
Re: Ето нещо от мен за вас
Графита е страхотен 10/10 !! Но ромео защо изобщо си направи профил хейтарче такова? 
- 05 Юли 2014, 18:23
- Форум: Архив "Развлечения"
- Тема: Админи vs Потребители
- Отговори: 500
- Преглеждания: 52932
- 05 Юли 2014, 18:19
- Форум: Стари теми...
- Тема: Предложение за емоциите в JB
- Отговори: 20
- Преглеждания: 3970
Re: Предложение за емоциите в JB
И аз съм "ЗА" ще е доста интересно да се правят игри чрез емоции (вчера или днес не съм сигурен Ice Cold Killer ни направи нещо подобно ама с 1 емоция) но някой не бяха доволни понеже си бяха ползвали вече емоцията така че ако може да се правят игри чрез това ще е много яко! 
- 05 Юли 2014, 09:10
- Форум: Архив
- Тема: Заявка за аватар
- Отговори: 7
- Преглеждания: 603
Re: Заявка за аватар
Всички са страхотни!Много благодаря!Локваите

- 04 Юли 2014, 08:35
- Форум: Архив
- Тема: Заявка за аватар
- Отговори: 7
- Преглеждания: 603
Заявка за аватар
Тематика? Мацки
Размери? 150x150
Текст ? om 100 Mempa B okomo
Цветове? Основно по ваш избор но да няма червено и да има повечко синьо
Анимиран ?Да!
Друго ?Да!Да пресветка ника
!
Благодаря предварително!
Размери? 150x150
Текст ? om 100 Mempa B okomo
Цветове? Основно по ваш избор но да няма червено и да има повечко синьо
Анимиран ?Да!
Друго ?Да!Да пресветка ника
Благодаря предварително!