ПесничкИ за Counter-Strike

Заключено
Аватар
NooB4o
Напреднал
Напреднал
Мнения: 158
Регистриран на: 03 Апр 2013, 13:16
Скайп профил: monkata_r
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

ПесничкИ за Counter-Strike

Мнение от NooB4o »

Вчера в детската градина
Scout удари двама-трима
2 ченгета с AWP-та
гушнаха букета.

Припев:
Cover me, follow me,
“Fire in the hole”
Cover me, follow me,
“Fire in the hole”

Вчера рано от зарана
Аз Terrorist реших да стана
Мама, татко до вратата,
Лапнаха граната!

Припев:…

А пък цаиса с очилата
Хвърли той по мен граната
Мръднах се на ляво аз,
Изхвърчах за вчас.

Припев:…

Сетих се за headshot аз,
И направих го със Спас.
После бомбата на dust-а
Гръмна и ме пръсна!

Припев:…

С Uzi килнаха ме пак,
Върнах си го със мерак!
Armor-a помогна пак!
А той ми прати message глупак!!!”

Припев: …

Шивачка пълна гепих аз,
От загинал педераст!
Counter- Terrorist бе той,
Името му бе Благой!

Припев: …

Desert Eagle купих аз,
Бота kill-на ме тогаз,
Counter- Terrorist пак win
и CS във Recycle Bin.

Припев:...

П.п Не съм я измислил аз ама се спуках от смях :tooth:
Последно промяна от k-Ivanova на 12 Юли 2013, 08:03, променено общо 2 пъти.
Причина: сляти теми + редактирано заглавие
Аватар
[NmZ] # R.I.P.
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 25 Юни 2013, 15:08
Ник в играта: R.I.P.
Скайп профил: ЛС !
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: където съм - там
Обратна връзка:

Re: Песничка за Counter-Strike

Мнение от [NmZ] # R.I.P. »

Хахахаха...страшна е :Д - брао на тоя който я е измислил :Д
Изображение
Аватар
sLawynnKa
Respected
Respected
Мнения: 316
Регистриран на: 26 Юли 2011, 23:13
Ник в играта: sLawynnKa
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

Re: Песничка за Counter-Strike

Мнение от sLawynnKa »

Супер е.... Сега певеца да ни я изпее у Teamspeak :D
Изображение
Изображение
Аватар
IZRODDDDDDDDDDDDDDDD
Новак
Новак
Мнения: 7
Регистриран на: 01 Юли 2013, 00:27
Обратна връзка:

Песничка за Counter-Strike.

Мнение от IZRODDDDDDDDDDDDDDDD »

Над смълчаните полета,
Пеят траурни звънчета,
Малко хакерче премина,
Сървъра замина... :D
Аватар
razzLY
Новак
Новак
Мнения: 20
Регистриран на: 04 Юли 2013, 23:31
Ник в играта: razzLY*
Скайп профил: dariius99
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Европа , България , Варна-Аксаково
Обратна връзка:

Re: Песничка за Counter-Strike.

Мнение от razzLY »

добро е пич , продължавай да пишеш. ;)
Аватар
oNlY [!]
Напреднал
Напреднал
Мнения: 236
Регистриран на: 24 Май 2013, 20:27
Ник в играта: oNlY [!]
Скайп профил: only.shit.1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Песничка за Counter-Strike.

Мнение от oNlY [!] »

Ето една от мен. :D
Двама-Трима терористи в тихата гора се разхождат,
Няма хакове, колко е спокойно,
а на dusta,
хакера премина и им залепна heta,
за стената ! :D
Изображение
Изображение
НОВ СКАЙП: only.shit.1
Аватар
oNlY [!]
Напреднал
Напреднал
Мнения: 236
Регистриран на: 24 Май 2013, 20:27
Ник в играта: oNlY [!]
Скайп профил: only.shit.1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: ПесничкИ за Counter-Strike

Мнение от oNlY [!] »

Над смълчаните полета,
куршуми пеят,
а на dusta,
хакера премина,
с aima сървъра заминааа :d
Последно промяна от onstyle на 12 Юли 2013, 12:03, променено общо 1 път.
Причина: +1 за Двоен пост
Изображение
Изображение
НОВ СКАЙП: only.shit.1
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 0 госта