Вашият Desktop, Home Screen.

Говорилнята на форума
В целия форум "Развлечения" мненията не се отчитат + не може да се дава репутация на потребител!

Модератор: Развлечения

Публикувай отговор
Аватар
MegaKnight
Новак
Новак
Мнения: 35
Регистриран на: 13 Авг 2012, 14:28
Ник в играта: ee
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от MegaKnight »

Изображение
Изображение
Аватар
fragman
Зарибен
Зарибен
Мнения: 473
Регистриран на: 08 Юли 2012, 17:17
Ник в играта: Fragmann
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив, България
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от fragman »

Изображение
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Изображение
Аватар
izmisleN
Respected
Respected
Мнения: 814
Регистриран на: 09 Сеп 2011, 00:22
Скайп профил: nekafnikaf
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: another dimension
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от izmisleN »

Преди да почистя десктопа :D

Изображение
Изображение
Аватар
fragman
Зарибен
Зарибен
Мнения: 473
Регистриран на: 08 Юли 2012, 17:17
Ник в играта: Fragmann
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив, България
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от fragman »

След преинсталация ..
Изображение
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от DamnY0U »

Изображение

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
pavl0ff
Respected
Respected
Мнения: 456
Регистриран на: 14 Ное 2011, 00:50
Ник в играта: Pavl0ff
Скайп профил: ЛС в сайта
Местоположение: На Бахамите
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от pavl0ff »

Изображение
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайно по стената.Чете се, но не е приятно !!!
Аватар
fr0st
Новак
Новак
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Сеп 2013, 20:26
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от fr0st »

Аватар
Guardian Angel
Напреднал
Напреднал
Мнения: 139
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 14:15
Ник в играта: Guardian Angel
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от Guardian Angel »

Изображение
Изображение

It's your choice how to live !
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Трябва да го разчистя. :D

Изображение
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от Ками »

Изображение



Не го ползвам само аз. :D
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
olololol
Новак
Новак
Мнения: 0
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 22:51
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от olololol »

айдее и аз с овцете

http://www.prikachi.com/images/525/6563525E.png
Аватар
Nicky Heet
Respected
Respected
Мнения: 978
Регистриран на: 01 Авг 2012, 21:54
Ник в играта: Men.
Скайп профил: niki300798
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от Nicky Heet »

Изображение
[20:29:32] Tony Montana: Обижда теб?
[20:29:48] Tony Montana: Ей сега ще махна бана
[20:29:52] Tony Montana: И ще ти го на**кам като търнокоп
[20:29:58] Tony Montana: да ти го т**а с глазура в гестапото
Аватар
Valve
Respected
Respected
Мнения: 985
Регистриран на: 03 Май 2012, 14:04
Ник в играта: Valve
Скайп профил: bogomilkorbankolev_97
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от Valve »

Изображение
Изображение
Аватар
fragman
Зарибен
Зарибен
Мнения: 473
Регистриран на: 08 Юли 2012, 17:17
Ник в играта: Fragmann
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив, България
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от fragman »

Изображение
Аватар
izmisleN
Respected
Respected
Мнения: 814
Регистриран на: 09 Сеп 2011, 00:22
Скайп профил: nekafnikaf
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: another dimension
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от izmisleN »

Изображение
Изображение
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от Genata »

Изображение
Изображение
Аватар
OL'Dirty
Активен
Активен
Мнения: 334
Регистриран на: 10 Фев 2013, 19:50
Ник в играта: Lo6iA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от OL'Dirty »

Изображение
Изображение
Аватар
dqvola18
Respected
Respected
Мнения: 1220
Регистриран на: 13 Окт 2012, 14:16
Ник в играта: skeleta
Скайп профил: igrata_1990
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Димитровград
Обратна връзка:

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от dqvola18 »

Изображение
Изображение
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Вашият Desktop, Home Screen.

Мнение от kr0z »

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “На лафче”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта