Каква е последната ви оценка?

Тук ще си помагаме за всичко, свързано с училището - есета и съчинения по определени теми, матури, контролни и домашни работи
Публикувай отговор
Аватар
oNlY [!]
Напреднал
Напреднал
Мнения: 236
Регистриран на: 24 Май 2013, 20:27
Ник в играта: oNlY [!]
Скайп профил: only.shit.1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от oNlY [!] »

Оиии петък забравих: - 5 по музика :D
Изображение
Изображение
НОВ СКАЙП: only.shit.1
Аватар
Mario
Respected
Respected
Мнения: 782
Регистриран на: 31 Авг 2011, 00:12
Ник в играта: Mario
Скайп профил: mario_sscs1.6
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от Mario »

5 по физика, как изкарах петица и аз не знам :tooth:
Аватар
napafkaN
Новак
Новак
Мнения: 47
Регистриран на: 21 Май 2013, 00:32
Ник в играта: napafkaN
Скайп профил: napafkan3
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от napafkaN »

6 физическо
Аз съм българин
с българска кръв,
с български дух!

Изображение
Аватар
ImmortalStalker
Баннат
Баннат
Мнения: 129
Регистриран на: 01 Окт 2012, 16:07
Ник в играта: [IS] ImmortalStalker
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Някъде

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от ImmortalStalker »

6 по математика
Офтопик:
трудно беше :tooth:
Изображение
Изображение
Аватар
khaligss
Аматьор
Аматьор
Мнения: 60
Регистриран на: 23 Май 2013, 19:00
Ник в играта: addsadasdas
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от khaligss »

4 по философия
Аватар
Ke6o
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 12 Май 2013, 15:23
Ник в играта: Ke6o
Скайп профил: Sa6o_13
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от Ke6o »

6 по математика - хъхаухаахуа
Аватар
iHate
Активен
Активен
Мнения: 391
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:50
Ник в играта: iHate
Скайп профил: vn.absolve97
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от iHate »

5 по биология
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от kr0z »

6 по английски език
Аватар
Nicky Heet
Respected
Respected
Мнения: 978
Регистриран на: 01 Авг 2012, 21:54
Ник в играта: Men.
Скайп профил: niki300798
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от Nicky Heet »

Биология - 5 на входното ^^
[20:29:32] Tony Montana: Обижда теб?
[20:29:48] Tony Montana: Ей сега ще махна бана
[20:29:52] Tony Montana: И ще ти го на**кам като търнокоп
[20:29:58] Tony Montana: да ти го т**а с глазура в гестапото
Аватар
Karchev
Respected
Respected
Мнения: 231
Регистриран на: 11 Май 2012, 14:52
Ник в играта: Karchev
Скайп профил: icouou
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от Karchev »

Стопанска история - среден 3
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от >sLk> »

4 по френски X.x
Изображение
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от Lucky »

6 по френски :D
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от DamnY0U »

6 - Строителни материали

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
Exo
Напреднал
Напреднал
Мнения: 219
Регистриран на: 19 Авг 2013, 13:04
Ник в играта: Unforgiving
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ПриМайкаТи
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от Exo »

5 по бг.
Офтопик:
ОБЯВА: Продавам жена си. В добро състояние е. Регистрация - 1988г., обем на гърдите - 2 литра, мощност - 100 децибела, пробег из магазините - 78000км, цвят на купето- блондинка, фасада - ежедневно боя
Аватар
Dubtepisbest
Напреднал
Напреднал
Мнения: 166
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 18:48
Ник в играта: DuBsTeP MiX*
Скайп профил: dubstepmix2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ;x
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от Dubtepisbest »

2 - анг
Изображение
Изображение
Аватар
cyberbg
Новак
Новак
Мнения: 46
Регистриран на: 29 Авг 2013, 17:03
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от cyberbg »

Dubtepisbest написа:2 - анг
И аз така! :reve:
Шампион е човек, който се изправя, дори когато не може!
Изображение
Изображение Изображение
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Пфф 6 информатика. :bgflag:

Офтопик:
Преписах всичко все пак. :D
Аватар
mIev*
Аматьор
Аматьор
Мнения: 90
Регистриран на: 26 Окт 2013, 14:20
Ник в играта: jizz
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от mIev* »

6 по английски :banana:
Аватар
skw3r0w
Аматьор
Аматьор
Мнения: 63
Регистриран на: 10 Май 2013, 23:46
Ник в играта: `Monkey's ~ Roar
Скайп профил: LS
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от skw3r0w »

6 по информатика :D
Never Give Up! John Cena
Аватар
k-Ivanova
♥ 4ever inlove with one boy ♥
♥ 4ever inlove with one boy ♥
Мнения: 199
Регистриран на: 02 Сеп 2012, 19:45
Обратна връзка:

Re: Каква е последната ви оценка?

Мнение от k-Ivanova »

РУТП - 6 :D
  • At this point I'm just going with the flow.
    Whatever happens, happens.
Публикувай отговор

Обратно към “Училище”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост