Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Модератор: Развлечения

Аватар
onstyle
Respected
Respected
Мнения: 637
Регистриран на: 09 Дек 2012, 03:20
Ник в играта: onstyle
Скайп профил: mydarkdesire2
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Мнение от onstyle »

Честит рожден ден братле! Жив и здрав да си. :cheers: :cheers:
If you come near me, stop, look, listen to my voice
If you're making the choice tell all the girls and the boys
Either scream or rejoice
Аватар
zECTER
Новак
Новак
Мнения: 47
Регистриран на: 29 Юни 2012, 08:59
Ник в играта: zECTER
Скайп профил: spider_661
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Мнение от zECTER »

Ооо мой човек днес си се родил ! Честит рожде ден пожелавам ти много здраве , щастие , късмет и успех в живота! :)
Изображение
Mercedes-Benz C63 AMG :3 <3
Аватар
Tupac For3veR <33
Напреднал
Напреднал
Мнения: 131
Регистриран на: 13 Окт 2012, 18:55
Ник в играта: 911 / Makaveli <3
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Мнение от Tupac For3veR <33 »

Честит рожден ден ! :)
Аватар
Y2E
Напреднал
Напреднал
Мнения: 131
Регистриран на: 24 Юни 2013, 11:49
Ник в играта: Y2E
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Мнение от Y2E »

Теди честит рожден ден ! Пожелавам ти да си жив и здрав и всичко най-хубаво :)
Аватар
mIev*
Аматьор
Аматьор
Мнения: 90
Регистриран на: 26 Окт 2013, 14:20
Ник в играта: jizz
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Мнение от mIev* »

Честит Рожден Ден! :cheers:
Аватар
bazookA
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 859
Регистриран на: 26 Дек 2012, 14:45
Ник в играта: bazookA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Мнение от bazookA »

Честит Рожден Ден, Тонка!
Изображение
Аватар
DyNaM!xX
Зарибен
Зарибен
Мнения: 428
Регистриран на: 18 Окт 2012, 21:33
Ник в играта: .::DyNaM!xX::.
Скайп профил: dynamix57
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Мнение от DyNaM!xX »

Честит Рожден Ден ! :)
България Над Всичко!
Изображение
Аватар
nZero
Баннат
Баннат
Мнения: 514
Регистриран на: 12 Ное 2013, 19:31
Ник в играта: '
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Мнение от nZero »

Честит рожден ден пожелавам ти много успехи за напред както в живота така и в любовта
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Мнение от >sLk> »

Честит рожден ден Теодоре ! Да си жив , здрав и всичко най-най ! Дано си си прекарал добре и си получил хубави подаръци (:D) :bd: :bd: :bd: :alcohol:
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)

Мнение от Tony Montana »

Благодаря на всички за хубавите пожелания наистина не очаквах това трогнахте ме :reve: Пожелавам ви и на вас всичко което ми пожелахте да ви се върне стократно :cheers:
Заключено

Обратно към “Стари честитки”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта