[Кандидат админ] HideNseek 100aa - SkyToucheR

Тук ще се местят отхвърлените кандидатури
Заключено
Аватар
SkyToucheR
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 11 Дек 2013, 15:05
Обратна връзка:

[Кандидат админ] HideNseek 100aa - SkyToucheR

Мнение от SkyToucheR »

1. трябва да имате навършени 16 години! - На 17 съм в момента.
2. трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Да имам, даже повече!
3. Напишете Вашето име! - Калоян
4. Напишете Вашия ник! - SkyToucheR
5. За кой сървър кандидатствате? - HideNseek 100aa
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - В момента съм СМС Админ но искам да съм истински админ понеже в знам кога някой играч играе с хак,скрипт и др. и съм много често в сървъра когато някой псува.
7. Skype за връзка: - Donpeka :cheers:
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Кандидатура за Админ - SkyToucheR [HideNseek 100aa]

Мнение от kr0z »

Нямаш часовете,не си ми направил кой знае какво впечатление,а и не смятам,че ще се справиш.Против!
Аватар
twoandhalfman
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Ное 2013, 22:07
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] HideNseek 100aa - SkyToucheR

Мнение от twoandhalfman »

Против! Никой от сървъра не те харесва нито те иска ! + това нямаш часовете и киква и слайва хората почти без причина !
Последно промяна от Genata на 20 Дек 2013, 15:04, променено общо 1 път.
Причина: +1 warn в кандидатурите могат да пишат само админи на SS
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] HideNseek 100aa - SkyToucheR

Мнение от Ianko »

пробвай след месец
Изображение
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост