Каква е последната ви оценка?
- U.S.S. Voyager
- Активен

- Мнения: 350
- Регистриран на: 13 Авг 2013, 16:15
- Ник в играта: U.S.S. Voyager
- Скайп профил: nikostay1
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
- wiSh
- Активен

- Мнения: 361
- Регистриран на: 22 Сеп 2013, 15:35
- Ник в играта: ~ wiSh ~
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Каква е последната ви оценка?
Kак имаш 6 по този язык, ще остане мистерия. 
Да не оспамвам, 4 по биология :|
Да не оспамвам, 4 по биология :|
ἭἚἳḼ ӍᴀṗừἮ
#∆ \( ͡° ᴥ ͡°)/
#∆ \( ͡° ᴥ ͡°)/
- beOnewithMe
- Баннат

- Мнения: 234
- Регистриран на: 06 Сеп 2013, 17:52
- Ник в играта: beyond
- Скайп профил: gucisan
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Каква е последната ви оценка?
5 - Счетоводство
"Винаги съм чувал да казват, Санчо, че да правиш добро на глупаци, е все едно да наливаш в морето вода."
Офтопик:
ŵħǻť ȷș ßřōķēʼn, ĉąńť ßē řęƑƟŗğęƉ ★ ฿£ý०ʼnЙ
- Dubtepisbest
- Напреднал

- Мнения: 166
- Регистриран на: 30 Сеп 2013, 18:48
- Ник в играта: DuBsTeP MiX*
- Скайп профил: dubstepmix2
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: ;x
- Обратна връзка:
Re: Каква е последната ви оценка?
poslednata mi ucenka beshe 6 po izvobrazitelno
Последната ми оценка беше 6 по изобразително
Последната ми оценка беше 6 по изобразително
Последно промяна от u3HEHAga на 25 Яну 2014, 08:53, променено общо 2 пъти.
Причина: Писането на кирилица е задължително! Редактирано мнение.
Причина: Писането на кирилица е задължително! Редактирано мнение.
- |HaRD_TeAM|aNubiS
- Зарибен

- Мнения: 509
- Регистриран на: 16 Сеп 2012, 20:03
- Ник в играта: aNubiS
- Скайп профил: anubis.ss
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Тук
- Обратна връзка:
- shmatii ^^ ;dd
- Respected

- Мнения: 1351
- Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
- Ник в играта: Mariana
- Обратна връзка:
- I play for my br
- Respected

- Мнения: 191
- Регистриран на: 16 Дек 2012, 00:25
- Ник в играта: avangarD , Shotgun
- Скайп профил: hrisito122
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
- U.S.S. Voyager
- Активен

- Мнения: 350
- Регистриран на: 13 Авг 2013, 16:15
- Ник в играта: U.S.S. Voyager
- Скайп профил: nikostay1
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
- |HaRD_TeAM|aNubiS
- Зарибен

- Мнения: 509
- Регистриран на: 16 Сеп 2012, 20:03
- Ник в играта: aNubiS
- Скайп профил: anubis.ss
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Тук
- Обратна връзка:
- k-Ivanova
- ♥ 4ever inlove with one boy ♥

- Мнения: 199
- Регистриран на: 02 Сеп 2012, 19:45
- Обратна връзка:
Re: Каква е последната ви оценка?
6 по компютърно счетоводство
- At this point I'm just going with the flow.
Whatever happens, happens.
- U.S.S. Voyager
- Активен

- Мнения: 350
- Регистриран на: 13 Авг 2013, 16:15
- Ник в играта: U.S.S. Voyager
- Скайп профил: nikostay1
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
- WEEDER
- Аматьор

- Мнения: 60
- Регистриран на: 23 Фев 2014, 14:47
- Ник в играта: WEED
- Скайп профил: lyydchoskill1337,serko_6
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Шумен
- Обратна връзка:
Re: Каква е последната ви оценка?
6 по История
(преписвах
)
С мен който-иска! Срещу мен-който може!
Нито капка страх, нито крачка назад!

Нито капка страх, нито крачка назад!

Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта










