Предложение за "Онлайн време на играчите"
- fondos
- LEVSKI SOFIA

- Мнения: 1390
- Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
- Ник в играта: fondos
- Скайп профил: vjelyazkovv
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Бургас
- Обратна връзка:
Re: Предложение за "Онлайн време на играчите"
На мнението на другите съм. Апък и изобщо няма да е излишно!


- DiE Of DiE
- Напреднал

- Мнения: 171
- Регистриран на: 18 Апр 2015, 21:39
- Ник в играта: ツ
- Скайп профил: die.77
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
- novachrono
- Respected

- Мнения: 1211
- Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
- Ник в играта: -/-
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- madrid <3
- Много Добър

- Мнения: 649
- Регистриран на: 12 Мар 2015, 21:31
- Ник в играта: inappropriate
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Shumen we
- Обратна връзка:
Re: Предложение за "Онлайн време на играчите"
Докато нстоянов, не се яви, няма да стане...milenw написа:Мина месец и повече няма ли да се направи??
- puRple*
- Respected

- Мнения: 3109
- Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
- Ник в играта: puRple* [haze] !
- Обратна връзка:
Re: Предложение за "Онлайн време на играчите"
Беше одобрено, беше писано преди месец, че ще бъде направено! Каква стана? Сериозния екип, чакаме .. 

- VIPERA
- Respected

- Мнения: 518
- Регистриран на: 13 Ное 2013, 18:21
- Ник в играта: V.I.P.E.R.A
- Скайп профил: lovehunter195
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Сандански Майка
- Обратна връзка:
Re: Предложение за "Онлайн време на играчите"
За ! Така по - лесно ще проверяваме кандидат админите дали имат часовете... 
Офтопик:
- fondos
- LEVSKI SOFIA

- Мнения: 1390
- Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
- Ник в играта: fondos
- Скайп профил: vjelyazkovv
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Бургас
- Обратна връзка:
Re: Предложение за "Онлайн време на играчите"
nStoyanov беше казал че ще се ресне още преди месец, незнам дали беше и повече но файда йок? memberlist.php?mode=viewprofile&u=256 - преди 2 дена е влизал, и така не е намерил време да ги ресне..


- Stefi ^^
- Новак

- Мнения: 4
- Регистриран на: 09 Авг 2015, 11:38
- Ник в играта: Stefi ^^
- Скайп профил: stefi19980
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Предложение за "Онлайн време на играчите"
Аз съм За предложението за да не се обърка някой или за да се види дали се копират никове.
- novachrono
- Respected

- Мнения: 1211
- Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
- Ник в играта: -/-
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- puRple*
- Respected

- Мнения: 3109
- Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
- Ник в играта: puRple* [haze] !
- Обратна връзка:
Re: Предложение за "Онлайн време на играчите"
Е ти какво очакваше ?Naskoy ;] написа:Явно предложението няма да се осъществи. Заключвайте.
Само дето си предлагаме, тоя раздел за кво го има не знам

- novachrono
- Respected

- Мнения: 1211
- Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
- Ник в играта: -/-
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Предложение за "Онлайн време на играчите"
Изпуснахте рейса.. беше казано преди 2 месеца че ще се направи, но явно няма. Мятайте я вече в коша тая тема.
Последно промяна от nZero на 18 Авг 2015, 13:39, променено общо 1 път.
Причина: Спам
Причина: Спам
- Musti
- Баннат

- Мнения: 3029
- Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
- Ник в играта: Musti
- Скайп профил: mustito2
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Сливен
- Been thanked: 1 time
- Обратна връзка:
Re: Предложение за "Онлайн време на играчите"
Предложението беше одобрено преди доста време,а ето че вече е реализирана.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта




