[Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Тук ще се местят отхвърлените кандидатури
Аватар
RagestyleR
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: 02 Юни 2012, 14:09
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

[Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от RagestyleR »

1.Години: 24
2.Име: Драгомир
3.Nick: Dragon
4. Защо искате да сте админ в нашите сървъри?: За да допринесе за развитието на сървъра.Да няма нарушители и реда в сървъра да бъде на ниво.
5. Начин за връзка най-добре скайп в крайни случай емайл: ЛС
6. Сървърът в който искате да сте админ: Искам да съм админ в JailBreak
Аватар
n00by
Много Добър
Много Добър
Мнения: 626
Регистриран на: 17 Ное 2011, 20:30
Скайп профил: ЛС !
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от n00by »

Online Time 73:11:43 3a ! ;)
Аватар
incredible
Напреднал
Напреднал
Мнения: 166
Регистриран на: 26 Апр 2012, 21:12
Ник в играта: Wolzz
Скайп профил: volume.15
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от incredible »

За , УСПЕХ !! :victory:
Wolzz
Изображение
Офтопик:
Аватар
Game 0ver
Активен
Активен
Мнения: 349
Регистриран на: 29 Яну 2012, 17:28
Ник в играта: Game 0ver`;ExcLusive
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от Game 0ver »

Последно време нещо правилата незнаеш или не ги спазваш. Пас съм за сега.
Аватар
denislaw
Напреднал
Напреднал
Мнения: 172
Регистриран на: 10 Май 2012, 22:13
Ник в играта: blqblq
Скайп профил: hooligana_bg1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от denislaw »

За !
пуша МАГДАНОЗ , и пия РАКИДЖОС
Аватар
Jok3r`
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 963
Регистриран на: 12 Окт 2011, 10:38
Ник в играта: Coca-Cola.mp3
Скайп профил: adidas.,97
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от Jok3r` »

3a
Аватар
ivailo
Respected
Respected
Мнения: 1139
Регистриран на: 26 Апр 2012, 21:56
Ник в играта: ivailo
Скайп профил: undertaker239
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от ivailo »

За сега съм ПАС , правиш грешки ;) трябва ми още време за да си кажа какъв ще ми е гласът ;) ЩЕ ТЕ ПОГЛЕДАМ
България Над Всичко !
Аватар
ePicFaiL
Напреднал
Напреднал
Мнения: 191
Регистриран на: 23 Апр 2012, 00:05
Ник в играта: ePic FaiL
Скайп профил: hazad.2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от ePicFaiL »

Играеш, но понякога неспазваш правилата ПАС!
ePic FaiL
Аватар
XTSY
Respected
Respected
Мнения: 1034
Регистриран на: 29 Авг 2011, 00:01
Ник в играта: XTSY
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от XTSY »

Колеги карам направо когато не сте сигурни за определен играч НЕ ДЕЙТЕ да пишете по темата със думите за сега съм пас или ще те наблюдавам известно време и тогава ще си кажа мнението това е все едно празен вот писан просто така да се каже нещо.По темата съм ЗА защото е редовен и не ми е правил лошо впечатление със играта си :)
Изображение
Аватар
Dalinda
Баннат
Баннат
Мнения: 288
Регистриран на: 21 Май 2012, 21:02
Ник в играта: Angellowa
Скайп профил: anonimen.xd
Вашият пол е: Жена
Местоположение: SlackServ.com # JailBreak

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от Dalinda »

3a :victory:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Grim
Напреднал
Напреднал
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Дек 2011, 20:58
Ник в играта: Grim
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от Grim »

Не знам дали има друг играч, който ползва ника ти в Дъст2 Арена, но аз лично имам някои много лоши впечатления от теб. Като например това, че непрекъснато ме наричаш хак, въпреки, че безброй пъти си се убеждавал, че съм администратор. Същото се е случвало и с други играчи. Още по-интересно за мен е, че един път не видях демо относно мен пуснато тук във форумите. Не би ли трябвало след като ме наричаш хак толкова пъти поне да направиш кратко демо, с което да убедиш и колегите?
Изображение
Аватар
RagestyleR
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: 02 Юни 2012, 14:09
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от RagestyleR »

Grim написа:Не знам дали има друг играч, който ползва ника ти в Дъст2 Арена, но аз лично имам някои много лоши впечатления от теб. Като например това, че непрекъснато ме наричаш хак, въпреки, че безброй пъти си се убеждавал, че съм администратор. Същото се е случвало и с други играчи. Още по-интересно за мен е, че един път не видях демо относно мен пуснато тук във форумите. Не би ли трябвало след като ме наричаш хак толкова пъти поне да направиш кратко демо, с което да убедиш и колегите?

В дъста аз не играя сигурно някой ми играе с ника
Аватар
pALqkA^^
Активен
Активен
Мнения: 378
Регистриран на: 20 Фев 2012, 16:52
Ник в играта: pALqkA^^ / BabyMaker
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от pALqkA^^ »

Против !
Изображение
Аватар
Grim
Напреднал
Напреднал
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Дек 2011, 20:58
Ник в играта: Grim
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от Grim »

RagestyleR написа:
Grim написа:Не знам дали има друг играч, който ползва ника ти в Дъст2 Арена, но аз лично имам някои много лоши впечатления от теб. Като например това, че непрекъснато ме наричаш хак, въпреки, че безброй пъти си се убеждавал, че съм администратор. Същото се е случвало и с други играчи. Още по-интересно за мен е, че един път не видях демо относно мен пуснато тук във форумите. Не би ли трябвало след като ме наричаш хак толкова пъти поне да направиш кратко демо, с което да убедиш и колегите?

В дъста аз не играя сигурно някой ми играе с ника
Колко жалко, че дори се опитваш да излъжеш. Странно как щом друг играе с ник "Dragon" в Dust2 Arena, то IP адресите ви съвпадат.
Последно промяна от Grim на 06 Юни 2012, 10:17, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
RagestyleR
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: 02 Юни 2012, 14:09
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от RagestyleR »

Grim написа:
RagestyleR написа:
Grim написа:Не знам дали има друг играч, който ползва ника ти в Дъст2 Арена, но аз лично имам някои много лоши впечатления от теб. Като например това, че непрекъснато ме наричаш хак, въпреки, че безброй пъти си се убеждавал, че съм администратор. Същото се е случвало и с други играчи. Още по-интересно за мен е, че един път не видях демо относно мен пуснато тук във форумите. Не би ли трябвало след като ме наричаш хак толкова пъти поне да направиш кратко демо, с което да убедиш и колегите?

В дъста аз не играя сигурно някой ми играе с ника
Колко жалко, че дори се опитваш да излъжеш. Странно как щом друг играе с ник "Dragon" в Dust2 Arena, то IP адресите ви съвпадат.

Против.

Ето го човекът , който ми копира ника , дори и Бан има,
Моето ип е 94.236.x.x , а неговото - 88.87.х.х
Аватар
Grim
Напреднал
Напреднал
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Дек 2011, 20:58
Ник в играта: Grim
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от Grim »

Този човек е влизал повече от теб в JailBreak тогава. Оставям на колегите да преценят.
Изображение
Аватар
RagestyleR
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: 02 Юни 2012, 14:09
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от RagestyleR »

Grim написа:Този човек е влизал повече от теб в JailBreak тогава. Оставям на колегите да преценят.

Извинете ме за ъпа !
Това ип ми от от стария нет който смених преди около седмица,защото ми лагваше играта.
Офтопик:
Няма повече да пиша по темата.
Аватар
Bashman !
Напреднал
Напреднал
Мнения: 158
Регистриран на: 25 Фев 2012, 21:53
Ник в играта: Bashman
Скайп профил: maniak1530
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от Bashman ! »

Ми .. аз ти давам За, защото си редовен в Jailbreak, пък .. за D2 Arena не знам как стоят нещата .. Запазвам правото си да променя вота си.
Аватар
ivailo
Respected
Respected
Мнения: 1139
Регистриран на: 26 Апр 2012, 21:56
Ник в играта: ivailo
Скайп профил: undertaker239
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от ivailo »

http://prikachi.com/images/869/4779869K.jpg
http://prikachi.com/images/597/4851597d.jpg


колеги вижте ,това са само някои от снимките които съм направил , този човек не може да бъде админ :) не заслужава ! НАЙ-ОГРОМНОТО ПРОТИВ !
България Над Всичко !
Аватар
n00by
Много Добър
Много Добър
Мнения: 626
Регистриран на: 17 Ное 2011, 20:30
Скайп профил: ЛС !
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon

Мнение от n00by »

ivailo написа:http://prikachi.com/images/869/4779869K.jpg
http://prikachi.com/images/597/4851597d.jpg


колеги вижте ,това са само някои от снимките които съм направил , този човек не може да бъде админ :) не заслужава ! НАЙ-ОГРОМНОТО ПРОТИВ !
Сменям си мнението на против !
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост