Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)
Модератор: Развлечения
- DamnY0U
- Respected

- Мнения: 1695
- Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
- Ник в играта: DamnY0U
- Скайп профил: damny0u
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Шумен
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)
Честит рожден ден! 
"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"

- RPG's Pr0uXx
- Баннат

- Мнения: 3
- Регистриран на: 11 Дек 2013, 21:19
- Вашият пол е: Мъж
Re: Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)
Когато времето неусетно си лети, ти сещай се за хубавите дни! Бъди красив И прекрасен ти, живей в охолство, радост И мечти.Но не забравяй ние сме с теб. Желая ти любов, радост И късмет! 
- DemoLitioN
- Respected

- Мнения: 3276
- Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
- Ник в играта: DemoLitioN
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)
Честит рожден ден, жив и здрав и много късмет 
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Сенека
- wiSh
- Активен

- Мнения: 361
- Регистриран на: 22 Сеп 2013, 15:35
- Ник в играта: ~ wiSh ~
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)
Честит рожден ден, много щастие и късмет.
ἭἚἳḼ ӍᴀṗừἮ
#∆ \( ͡° ᴥ ͡°)/
#∆ \( ͡° ᴥ ͡°)/
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост


