Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)

Модератор: Развлечения

Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)

Мнение от DamnY0U »

Честит рожден ден! :tongue:

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
ivan18
Напреднал
Напреднал
Мнения: 153
Регистриран на: 02 Апр 2013, 19:57
Ник в играта: Crixus
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)

Мнение от ivan18 »

Честит рожден ден!
Аватар
RPG's Pr0uXx
Баннат
Баннат
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Дек 2013, 21:19
Вашият пол е: Мъж

Re: Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)

Мнение от RPG's Pr0uXx »

Когато времето неусетно си лети, ти сещай се за хубавите дни! Бъди красив И прекрасен ти, живей в охолство, радост И мечти.Но не забравяй ние сме с теб. Желая ти любов, радост И късмет! :)
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)

Мнение от DemoLitioN »

Честит рожден ден, жив и здрав и много късмет :)
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
wiSh
Активен
Активен
Мнения: 361
Регистриран на: 22 Сеп 2013, 15:35
Ник в играта: ~ wiSh ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)

Мнение от wiSh »

Честит рожден ден, много щастие и късмет.
ἭἚἳḼ ӍᴀṗừἮ
#∆ \( ͡° ᴥ ͡°)/
Аватар
high
Напреднал
Напреднал
Мнения: 104
Регистриран на: 06 Дек 2013, 16:35
Ник в играта: LLyanfys^_X
Скайп профил: ЛС!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Някъде из боровете!
Обратна връзка:

Re: Честит рожден ден на Крис (.::DyNaM!xX::.)

Мнение от high »

Честит рожден ден, жив и здрав :)
Изображение
Заключено

Обратно към “Стари честитки”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост