Искам да съм професионален футболист.
Унищожи Желанието
- fondos
- LEVSKI SOFIA

- Мнения: 1390
- Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
- Ник в играта: fondos
- Скайп профил: vjelyazkovv
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Бургас
- Обратна връзка:
Re: Унищожи Желанието
Колелото няма помощни колелца от които се нуждаеш 
Искам да съм професионален футболист.
Искам да съм професионален футболист.


- ss_player
- Зарибен

- Мнения: 507
- Регистриран на: 26 Юли 2013, 14:37
- Ник в играта: - ReVoLut!0n*
- Скайп профил: zoro-153
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Elena, Bulgaria
- Обратна връзка:
Re: Унищожи Желанието
Искаш, ама той ща удави пръв.
Искам момичето, което харесвам да ми стане гадже.
Искам момичето, което харесвам да ми стане гадже.
- Ками
- Супер потребител

- Мнения: 1535
- Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
- Ник в играта: panda
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Унищожи Желанието
Ама нямаш смелостта да я попиташ
Искам торта
Искам торта
"People will love you and support you when it's beneficial..."
I'm bad milk, drink it.
Офтопик:
- skobata
- Respected

- Мнения: 975
- Регистриран на: 26 Дек 2011, 15:05
- Ник в играта: ----》卐《----
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Унищожи Желанието
Искаш ама световна криза
Искам да скоча от самолет,с бънджи и да скоча от самолет в Дубай
Искам да скоча от самолет,с бънджи и да скоча от самолет в Дубай
Офтопик:

- LifeStyleeeer
- Активен

- Мнения: 264
- Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
- Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
- Скайп профил: wwronger
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- Димитрова.
- Активен

- Мнения: 363
- Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
- Ник в играта: Dzh.
- Скайп профил: Ligla_Petq
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Пловдив
- Обратна връзка:
Re: Унищожи Желанието
Ще си я намериш, но пак ще я изгубиш..
Искам Котка.
Искам Котка.
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
- novachrono
- Respected

- Мнения: 1211
- Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
- Ник в играта: -/-
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- monster
- Глобален Модератор

- Мнения: 1319
- Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
- Ник в играта: ...
- Обратна връзка:
Re: Унищожи Желанието
Искаш ама тя не те пуска иска та само за себе си 
Спу каза че ще ми даде котка вярно ли е
Спу каза че ще ми даде котка вярно ли е
- Димитрова.
- Активен

- Мнения: 363
- Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
- Ник в играта: Dzh.
- Скайп профил: Ligla_Petq
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Пловдив
- Обратна връзка:
Re: Унищожи Желанието
Вие така все1 си общувате.. Идеята на играта е, някой да иска нещо и другия просто да му убие желанието.. Примерно: Искам 1000 лева и другия да каже Ще ги получиш, но после ще ги изгубиш..
По темата: Вярно е, но няма да ти я даде..
Искам нов компютър.
По темата: Вярно е, но няма да ти я даде..
Искам нов компютър.
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
- Adolf Critler
- Баннат

- Мнения: 5
- Регистриран на: 27 Авг 2015, 22:51
- Ник в играта: Adolf Critler
- Скайп профил: LS
- Вашият пол е: Мъж
- Димитрова.
- Активен

- Мнения: 363
- Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
- Ник в играта: Dzh.
- Скайп профил: Ligla_Petq
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Пловдив
- Обратна връзка:
Re: Унищожи Желанието
Ще го получиш, но ще ти се преебе след 15 мин.
Искам Three Days Grace да дойдат в Пловдив.
Искам Three Days Grace да дойдат в Пловдив.
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
- novachrono
- Respected

- Мнения: 1211
- Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
- Ник в играта: -/-
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Унищожи Желанието
Автобуса им спука гума. Няма да стане.
Искам да има още 3 месеца ваканция, че не ми се учи.
Искам да има още 3 месеца ваканция, че не ми се учи.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 1 гост

