Унищожи Желанието

Заключено
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от fondos »

Колелото няма помощни колелца от които се нуждаеш :D

Искам да съм професионален футболист.
Изображение
Изображение
Аватар
nZero
Баннат
Баннат
Мнения: 514
Регистриран на: 12 Ное 2013, 19:31
Ник в играта: '
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Унищожи Желанието

Мнение от nZero »

За балет си моето момче, не за футбол.

Искам да съм потребител.
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от fondos »

Няма да си потребител, защото ще си Баннат

Искам да удавя nZero :D
Изображение
Изображение
Аватар
ss_player
Зарибен
Зарибен
Мнения: 507
Регистриран на: 26 Юли 2013, 14:37
Ник в играта: - ReVoLut!0n*
Скайп профил: zoro-153
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Elena, Bulgaria
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от ss_player »

Искаш, ама той ща удави пръв. :D
Искам момичето, което харесвам да ми стане гадже. :D
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Ками »

Ама нямаш смелостта да я попиташ

Искам торта
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
floddy
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1589
Регистриран на: 26 Юли 2014, 13:42
Ник в играта: * ` floddy
Скайп профил: floddy18
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Bedroom Beach
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от floddy »

Искаш, ама нямаш пари. :D
Искам мерцедес :D
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от r1odayftw »

Искаш,ама парите стигат само за Опел Зафира :D

Искам нови джанти за Аудито ми :D
Изображение
Аватар
skobata
Respected
Respected
Мнения: 975
Регистриран на: 26 Дек 2011, 15:05
Ник в играта: ----》卐《----
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от skobata »

Искаш ама световна криза

Искам да скоча от самолет,с бънджи и да скоча от самолет в Дубай :)
Офтопик:
първите 2 са планувани за тази година,,,,,,но това за дубай иска много $ :D :unknw:
Изображение
Аватар
LifeStyleeeer
Активен
Активен
Мнения: 264
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
Скайп профил: wwronger
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от LifeStyleeeer »

Ще скочиш ти от легена в клозета
Искам морж
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от monster »

Нямаш парите

Искам една стотинка.
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Димитрова. »

Ще си я намериш, но пак ще я изгубиш..
Искам Котка.
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от monster »

И аз искам личен самолет ама нема хах

Не искам нищо. :D
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от JukeCity »

Но вече имаш всичко :D

Искам Бисер да се научи да банва :(
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от monster »

Аз да не съм ти е хаха

Имам си всичко налично нищо не искам от вас!!
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от novachrono »

Е добре, ще ти дам една котка тогава.

Искам Симона да ме остави намира. :D
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от monster »

Искаш ама тя не те пуска иска та само за себе си :D

Спу каза че ще ми даде котка вярно ли е :D
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Димитрова. »

Вие така все1 си общувате.. Идеята на играта е, някой да иска нещо и другия просто да му убие желанието.. Примерно: Искам 1000 лева и другия да каже Ще ги получиш, но после ще ги изгубиш..

По темата: Вярно е, но няма да ти я даде..

Искам нов компютър.
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
Adolf Critler
Баннат
Баннат
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Авг 2015, 22:51
Ник в играта: Adolf Critler
Скайп профил: LS
Вашият пол е: Мъж

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Adolf Critler »

Искаш, но всички компютъри са с изчерпано количество
Искам нов процесор
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Димитрова. »

Ще го получиш, но ще ти се преебе след 15 мин.
Искам Three Days Grace да дойдат в Пловдив.
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от novachrono »

Автобуса им спука гума. Няма да стане.

Искам да има още 3 месеца ваканция, че не ми се учи. :D
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 1 гост