За всеки по нещо : )

Заключено
Аватар
bazookA
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 859
Регистриран на: 26 Дек 2012, 14:45
Ник в играта: bazookA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от bazookA »

Dexter - Голям пич, участник в AT :D.
onstyle - Само гранати мята...
TEGAV - Много ми пише на админ чата в HNS и само мра заради него '---. --- .

XTSY -
paparko :D -
Truth
Изображение
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от r1odayftw »

XTSY - пенсионер :D
paparko :D - мазния спамер,който м/д е мулти акаунт
Truth - ако става дума за марин,супер маняка ама жалко,че се махна

Аз :D (Ротативката ) :D
iSpoxxy
Legena (Genata)
Последно промяна от r1odayftw на 25 Авг 2013, 17:31, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
paparko wanna powaa
Аматьор
Аматьор
Мнения: 62
Регистриран на: 20 Авг 2013, 16:58
Ник в играта: paparko wanna powaa
Скайп профил: dia2expert
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от paparko wanna powaa »

Аз :D (Ротативката ) :D - Не го знам.
iSpoxxy - Пич
Legena (Geneta) - Не го знам.
Последно промяна от ddreamcatcher на 28 Дек 2013, 14:42, променено общо 1 път.
Причина: След като кажеш нещо за потребителите и ти трябва да напишеш нови трима!
Изображение
Аватар
Exo
Напреднал
Напреднал
Мнения: 219
Регистриран на: 19 Авг 2013, 13:04
Ник в играта: Unforgiving
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ПриМайкаТи
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Exo »

paparko wanna powaa написа:Аз :D (Ротативката ) :D - Не го знам.
iSpoxxy - Пич
Legena (Geneta) - Не го знам.
Трябваше да кажеш др. потребители, чети не тичай да, спамиш!!!

Ками

Genata

Ianko

Ивчо
Офтопик:
Ако имате нещо против, че съм ви написал променете мнението :)
Офтопик:
ОБЯВА: Продавам жена си. В добро състояние е. Регистрация - 1988г., обем на гърдите - 2 литра, мощност - 100 децибела, пробег из магазините - 78000км, цвят на купето- блондинка, фасада - ежедневно боя
Аватар
Nicky Heet
Respected
Respected
Мнения: 978
Регистриран на: 01 Авг 2012, 21:54
Ник в играта: Men.
Скайп профил: niki300798
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Nicky Heet »

Ехо , пише се по 3 имена ама карай :D

Ками - къдравелка
Евгени - има много сладка усмивка :3
Янко - строгия
Ивчо - не се задържа на работата на морето :D

botookA
iBotxxy
Noobbot (NoobplaY)
[20:29:32] Tony Montana: Обижда теб?
[20:29:48] Tony Montana: Ей сега ще махна бана
[20:29:52] Tony Montana: И ще ти го на**кам като търнокоп
[20:29:58] Tony Montana: да ти го т**а с глазура в гестапото
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Ianko »

botookA - много добър джъмпер
iBotxxy - нещо го боли главата
Noobbot (NoobplaY) - бия го много

Fresh Girl
taslakoff
Valve
Изображение
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Ками »

Fresh Girl: Хейтърка с огромно самочувствие.
taslakoff: Пич. Много ме радва супер печен :D И той ми е дядо :D
Valve: И той пич :Д




bazookA:
Il4o:
Nicky (не heet :D)
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
Fresh Girl
Активен
Активен
Мнения: 301
Регистриран на: 12 Юли 2012, 23:13
Ник в играта: Fresh G!rl
Скайп профил: panterka_kiss
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Rio de Janeiro, Brazil
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Fresh Girl »

Ками написа:Fresh Girl: Хейтърка с огромно самочувствие.
taslakoff: Пич. Много ме радва супер печен :D И той ми е дядо :D
Valve: И той пич :Д

bazookA:
Il4o:
Nicky (не heet :D)
Ммм зa високото caмочувствие не могa дa споря, сред толковa глупaви и огрaничени хорa нaистинa се смятaм зa умнa .. нaй-мaлкото .. но товa не знaчи, че е без покритие .. зa хеейтa .. нямa кaк дa съм хейт към който и дa е след кaто единствените хорa, които зaбелязвaм сa приятелите ми .. излез от филмa

bazookA: Стабилен
Il4o: не знам
Nicky Heet - нямам koментар

Fresh G!rl:
bazookA:
n!tr0:
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от r1odayftw »

Fresh G!rl: - много ме дразниш
bazookA: - базото е the best
n!tr0: - не го знам :Д

iSpoxxy
Genata
TEGAV
Изображение
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

iSpoxxy - няк'ва кифла на която може да й се има доверие :D
Genata - има яки буззззззззззззки
TEGAV - не го знам кой е тоя.

NoobplaY
I'm mUrLoC
smarfcheto (ако се пише така)
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Ками »

NoobplaY: Пълен бот. Едуардка. :D
I'm mUrLoC: Не го знам.
smarfcheto (ако се пише така): Почти оцели :Д Печен е :Д





Valve:
Mario:
georgii.s:

Офтопик:
Fresh Girl написа: Ммм зa високото caмочувствие не могa дa споря, сред толковa глупaви и огрaничени хорa нaистинa се смятaм зa умнa .. нaй-мaлкото .. но товa не знaчи, че е без покритие .. зa хеейтa .. нямa кaк дa съм хейт към който и дa е след кaто единствените хорa, които зaбелязвaм сa приятелите ми .. излез от филмa
Тааааакам. Не знам колко глупава беше Криси, след като не ти беше казала нищо. Също така не знам как само тях забелязваш като умишлено се опита да унижиш момичето пред целия сървър очевидно без причина. Тя ми каза уж за какво е и това или е злоба, или хейт. Също така според теб си перфектна. Не знам до каква степен ти е вдигнато самочувствието, но определено онази вечер го показа. Ще се постарая да не споря повече с теб в тази тема. Другото на лс.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
Fresh Girl
Активен
Активен
Мнения: 301
Регистриран на: 12 Юли 2012, 23:13
Ник в играта: Fresh G!rl
Скайп профил: panterka_kiss
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Rio de Janeiro, Brazil
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Fresh Girl »

Taakaaм .. НЕ kaзвам, че Kpиси беше глупава, a че на фона на другите НЕ се смятам за тъпа. Мисли малko, koгато четеш kakво ти пиша. След това престани да ми намеkваш за случилото се с Kриси, тя се намеси в моите работи и kakто kaзах на нея свободна е да се защити по kakъвто начин реши. HE знам да съм унижавала няkoи ... HE знам kak знаеш kakво смятам аз за себе си .. гений.

Valve: Симпатяга
Mario: Много е миличъk :-*
georgii.s: HE го познавам

iHate:
Trickster:
E.SALT:
Аватар
miroslavv
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1057
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от miroslavv »

iHate - Печен е ;)
Trickster - Много добър на дъст ;х
E.SALT - бот .. микмик :D :D

DamnY0U
XTSY
r1oday
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Ками »

Fresh Girl написа:Taakaaм .. НЕ kaзвам, че Kpиси беше глупава, a че на фона на другите НЕ се смятам за тъпа. Мисли малko, koгато четеш kakво ти пиша. След това престани да ми намеkваш за случилото се с Kриси, тя се намеси в моите работи и kakто kaзах на нея свободна е да се защити по kakъвто начин реши. HE знам да съм унижавала няkoи ... HE знам kak знаеш kakво смятам аз за себе си .. гений.
Унижи я :) Щом се е разплакала дали не се е почувствала унижена? А за това как знам - aми питах те... И не ти намекавам. Написах го направо, защото точно това имах предвид. Също така ти казах и че другото може на лс, но ок. :)


DamnY0U: Много, много, много добра с фотошоп. Доста развито въображение има явно (в добрия смисъл).
XTSY: Pedobear :D
r1oday: Свестен ми се вижда.





The best of the best monsters:
nStoyanov:
B-Rabbit:
Последно промяна от DemoLitioN на 29 Авг 2013, 00:19, променено общо 1 път.
Причина: Имате си ЛС разбирайте се там, следващите такива коментари, ще бъдат наказани с предупреждение!
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от DamnY0U »

The best of the best monsters: Не го знам :D
nStoyanov: Не го познавам :D
B-Rabbit: Леко дразнител и последно време ми искаше уроци по photoshop :blink: :D :D

Silwetyy
Mariana
Ками

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
Fresh Girl
Активен
Активен
Мнения: 301
Регистриран на: 12 Юли 2012, 23:13
Ник в играта: Fresh G!rl
Скайп профил: panterka_kiss
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Rio de Janeiro, Brazil
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Fresh Girl »

Да бе много ми е гадно за Криси! :-( :-( :-( нищо НЕ знаеш за мене и за светогледа ми ... Ае НЕ ме зaнимaвaй повече НЕ ме интересува Криси, абсолютно и kaтегорично .. кaто гледaш НЕ съм и отхaпaлa глaвaтa, тaкa че зaпaзи спокойствие .. Разбра ли нещата kak стоят или исkaш по-обстойно да ти обясня?

Silwetyy - Нямам мнение
Mariana - Нямам мнение
Ками - Eлементарна ...

EdwardwOw < 33:
n!tr0:
fAnI mAzA kUrA:
Последно промяна от DemoLitioN на 29 Авг 2013, 00:19, променено общо 1 път.
Причина: Имате си ЛС разбирайте се там, следващите такива коментари, ще бъдат наказани с предупреждение!
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от DemoLitioN »

Имате си ЛС разбирайте се там, следващите такива коментари ще бъдат наказани с предупреждение!

EdwardwOw < 33: Играе често в dust2, пичага е.
n!tr0: колега от Deathrun, върши си добре работата и е пичага.
fAnI mAzA kUrA: Адаша е много свестен и точен.

Bojidar:
onstyle:
HenyKucT:
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
silwetyy
Respected
Respected
Мнения: 257
Регистриран на: 02 Май 2013, 11:22
Ник в играта: silviqsekazvam
Скайп профил: silviqsekazvam
Вашият пол е: Жена
Местоположение: София : )
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от silwetyy »

Bojidar - не знам ; Д .
onstyle - батко ми хаха :Д .
HenyKucT - супер печен е ;д .

DemoLitioN -
Ивчо -
Gergana -
Изображение
Аватар
EdwardwOw < 33
Новак
Новак
Мнения: 26
Регистриран на: 03 Май 2013, 12:37
Ник в играта: EdwardwOw~
Скайп профил: wankata_stz
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от EdwardwOw < 33 »

DemoLitioN - Ем нз пекан е.
Ивчо - нямам мнение
Gergana - кака Гери :D :D


Trickster-
iSpoxxy-
smarf4eto0
Аватар
bazookA
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 859
Регистриран на: 26 Дек 2012, 14:45
Ник в играта: bazookA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от bazookA »

Trickster - Анонимния waller :D.
iSpoxxy - Бот, к' во да говорим.
smarf4eto0 - Изображение <3

Jack Daniel' s -
TIM -
lif3 skuLL -
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 1 гост