Унищожи Желанието

Заключено
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от JukeCity »

Такива не съществуват :D

Искам да съм Master 1 :D
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Excione ツ »

Заел съм позицията.
Искам да целуна една съфорумничка.
Последно промяна от JukeCity на 06 Май 2015, 14:11, променено общо 1 път.
Причина: То добре си я заел ама в Master 1 няма само едно място :D
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от novachrono »

Ма тя не иска.
Искам да срещна хубаво момиче. :)
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Excione ツ »

Срещал си я.
Отново искам да целуна горе-споменатото момиче :D
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от DamnY0U »

Ама тя не иска.

Искам да пребия някой от форума

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от monster »

Много искаш. :D

Искам да направя Sasho пом.админ :D
Аватар
Approve
Напреднал
Напреднал
Мнения: 113
Регистриран на: 01 Май 2015, 10:50
Ник в играта: pNshr
Скайп профил: Nerchy.
Местоположение: dupkaaaaaaaaa
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Approve »

Няма място

Искам да съм Админастор :D
malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от DamnY0U »

Ама нема да станеш докато не намразиш Lana

Искам 5 лв

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от novachrono »

Да ама не.


Искам да спя, не с някоя че няя ме остави да спа.
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от DamnY0U »

Ама нема да стане

Искам Спу да си даде скайпа и снимка

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от monster »

След 10 години може би :D

Искам да имам права в Deathrun :D
Аватар
Approve
Напреднал
Напреднал
Мнения: 113
Регистриран на: 01 Май 2015, 10:50
Ник в играта: pNshr
Скайп профил: Nerchy.
Местоположение: dupkaaaaaaaaa
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Approve »

Късно е

Искам да съм АДМИНАСТО ПАКK ! :D
malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от novachrono »

DamnY0U написа:Ама нема да стане

Искам Спу да си даде скайпа и снимка
Еее ся не са замечтавай.

По темата : Няя станеш нов си тук.
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от DamnY0U »

Ко искаш бе

Искам 10 ст

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от novachrono »

Ела у нас да ти ги дам.

Искам модераторката да се стегне :D :D :D
Аватар
Approve
Напреднал
Напреднал
Мнения: 113
Регистриран на: 01 Май 2015, 10:50
Ник в играта: pNshr
Скайп профил: Nerchy.
Местоположение: dupkaaaaaaaaa
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Approve »

Много искаш

Искам да съм СЪРВЪР АДМИН В ДЪСТА ! :D
malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от monster »

Иска ти се :Д

Искам да банна симона от форума. Хаха
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от DamnY0U »

Няма да стане докато играеш

Искам Спу да е по-*умен*

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
Approve
Напреднал
Напреднал
Мнения: 113
Регистриран на: 01 Май 2015, 10:50
Ник в играта: pNshr
Скайп профил: Nerchy.
Местоположение: dupkaaaaaaaaa
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от Approve »

Той няма да е умен никога. !

Искам да съм на всичките сървъри АДМИН :D
malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo malo
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Унищожи Желанието

Мнение от novachrono »

иска ти се


Искам да ме оставят намира!
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 1 гост