Опиши предния с емотиконка.
- Ками
- Супер потребител

- Мнения: 1535
- Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
- Ник в играта: panda
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Опиши предния с емотиконка.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
I'm bad milk, drink it.
Офтопик:
- Ками
- Супер потребител

- Мнения: 1535
- Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
- Ник в играта: panda
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Опиши предния с емотиконка.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
I'm bad milk, drink it.
Офтопик:
- beOnewithMe
- Баннат

- Мнения: 234
- Регистриран на: 06 Сеп 2013, 17:52
- Ник в играта: beyond
- Скайп профил: gucisan
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Опиши предния с емотиконка.
"Винаги съм чувал да казват, Санчо, че да правиш добро на глупаци, е все едно да наливаш в морето вода."
Офтопик:
ŵħǻť ȷș ßřōķēʼn, ĉąńť ßē řęƑƟŗğęƉ ★ ฿£ý०ʼnЙ
- bLn. # BuHoBeH
- Аматьор

- Мнения: 78
- Регистриран на: 18 Фев 2014, 20:16
- Ник в играта: BuHoBeH
- Скайп профил: pierre.bouvier21
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: По света и у нас
- Обратна връзка:
Re: Опиши предния с емотиконка.
Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.
- DamnY0U
- Respected

- Мнения: 1695
- Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
- Ник в играта: DamnY0U
- Скайп профил: damny0u
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Шумен
- Обратна връзка:
Re: Опиши предния с емотиконка.
"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"

Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост











