Опиши предния с емотиконка.
- DamnY0U
- Respected

- Мнения: 1695
- Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
- Ник в играта: DamnY0U
- Скайп профил: damny0u
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Шумен
- Обратна връзка:
Re: Опиши предния с емотиконка.
"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"

- |HaRD_TeAM|aNubiS
- Зарибен

- Мнения: 509
- Регистриран на: 16 Сеп 2012, 20:03
- Ник в играта: aNubiS
- Скайп профил: anubis.ss
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Тук
- Обратна връзка:
- DamnY0U
- Respected

- Мнения: 1695
- Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
- Ник в играта: DamnY0U
- Скайп профил: damny0u
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Шумен
- Обратна връзка:
Re: Опиши предния с емотиконка.
"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"

- miroslavv
- Супер потребител

- Мнения: 1057
- Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
- Ник в играта: miroslavv
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Опиши предния с емотиконка.
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
- botlqk?? ;x
- Напреднал

- Мнения: 188
- Регистриран на: 29 Дек 2013, 23:07
- Ник в играта: botlqk_
- Скайп профил: botlqk09
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: София / България
- Обратна връзка:
- miroslavv
- Супер потребител

- Мнения: 1057
- Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
- Ник в играта: miroslavv
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Опиши предния с емотиконка.

Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
- bLn. # BuHoBeH
- Аматьор

- Мнения: 78
- Регистриран на: 18 Фев 2014, 20:16
- Ник в играта: BuHoBeH
- Скайп профил: pierre.bouvier21
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: По света и у нас
- Обратна връзка:
Re: Опиши предния с емотиконка.
Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.
- DeXtRoYeR^
- Баннат

- Мнения: 73
- Регистриран на: 26 Ное 2013, 23:38
- Ник в играта: DeXtRoYeR^
- Вашият пол е: Мъж
Re: Опиши предния с емотиконка.
Ianko написа:Ти си нереален просто.От дума не разбираш,от бан не разбираш?Какво трябва да направиме с тебе,че да се откажеш?Я ми прати телефонния номер на майка ти да и се обадя да се оплача
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта











