За всеки по нещо : )

Заключено
Аватар
dirtywest
Новак
Новак
Мнения: 31
Регистриран на: 05 Авг 2013, 19:49
Ник в играта: dirtywest
Скайп профил: zoom_194
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: На ярда
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от dirtywest »

f0zzzie: Некаф си там (добър) :D

pavl0ff: Не го знам!

Ками: Супер печена :D

dirtywest

iSpoxxy

DamnY0U
Изображение
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от DemoLitioN »

dirtywest - Направи ми аватар, точен е :Д
iSpoxxy - добър учител по английски ама ще го надмина :Д
DamnY0U - лошотия :*

Google [Bot]
Bing [Bot]
Yahoo [Bot]
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от DamnY0U »

Google [Bot] - Гаджето на DemoLitioN
Bing [Bot] - Бившото гадже на DemoLitioN
Yahoo [Bot] - Бъдещето гадже на DemoLitioN


Majestic-12 [Bot]
Bing [Bot]
Google [Bot]

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
TIM
Баннат
Баннат
Мнения: 79
Регистриран на: 27 Юли 2013, 08:30
Ник в играта: r1ndly
Скайп профил: ЛС ако може !
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България , Варна

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от TIM »

Majestic-12 [Bot] - Най добрия ми приятел :D
Bing [Bot] - Стабилен човек :D
Google [Bot] - тоз не го знам :D

bazookA
Аз
Ianko
Изображение
Аватар
iSpoxxy
Respected
Respected
Мнения: 1764
Регистриран на: 04 Яну 2013, 23:13
Ник в играта: Iznogoud
Скайп профил: feedme369
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Butts, Georgia
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от iSpoxxy »

bazookA - Бот по рождение.
TIM - Не те знам.
Ianko - Строг, но справедлив.

DamnY0U
Mariana
Bojidar
Аватар
silwetyy
Respected
Respected
Мнения: 257
Регистриран на: 02 Май 2013, 11:22
Ник в играта: silviqsekazvam
Скайп профил: silviqsekazvam
Вашият пол е: Жена
Местоположение: София : )
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от silwetyy »

DamnYOU - Добра с photoshop .
Mariana - Нямам търпение да се прибере да продължим с дуетите и да мога пак да й спамя , адски много ме радва , напомня ми на мен :Д :3 :*
Bojidar - Много бързо го заряза т'ва радио :с

Dexter
Tony Montana
FeNNoMeNa
Изображение
Аватар
iSpoxxy
Respected
Respected
Мнения: 1764
Регистриран на: 04 Яну 2013, 23:13
Ник в играта: Iznogoud
Скайп профил: feedme369
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Butts, Georgia
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от iSpoxxy »

Dexter - Адски печен, предстои ни доста Multiplayer игри да цъкаме.
Tony Montana - Бастун.
FeNNoMeNa - Знае адски много филми и обича да се закача с хората за забава. :D

onstyle
k-Ivanova
DemoLitoN
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Ками »

onstyle: Много печен...жалко, че не е същия като преди ;с
k-Ivanova: супер красивата <333
Demolition: Както казах и по-горе: Дебелак с чувство за хумор :D


[PRO]Eminem:
bazookA:
iSpoxxy:
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
silwetyy
Respected
Respected
Мнения: 257
Регистриран на: 02 Май 2013, 11:22
Ник в играта: silviqsekazvam
Скайп профил: silviqsekazvam
Вашият пол е: Жена
Местоположение: София : )
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от silwetyy »

[PRO]Eminem - пич ;д .
bazookA - много е търпелив , хах , колко ли още ще я чака тая тема :Д:Д .
iSpoxxy - адски мил ^^ .

iHate
Mariana
NoobplaY
Изображение
Аватар
fenomena234
Respected
Respected
Мнения: 410
Регистриран на: 09 Авг 2011, 15:41
Скайп профил: miro-fenomena
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от fenomena234 »

iHate - Не го познавам мисля ;D
Mariana - Ем ... no comment :D
NoobplaY - Обратен ! :D:D пич ...

-------------------------------------------
Tony Montana
Iv4o
АЗ !
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Ками »

Tony Montana: Супер печения..единствения на който имам толкова доверие от сайта/сървъра.
Ивчо: Мислех го за по-строг преди... ;д
Ти: Негро :Д



Силвету:
Тим:
Лубовничката:
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Tony Montana »

Силвету: Весело момиче няма никакъв срам :D и ще учи в моето училище ;д
Тим: Дечко
Лубовничката: Далавераджийка, върти измами с ддс и кво ли още не


Феномена
Водач на мпс
И най-големия :banana: Мартин (Demolition)
Аватар
silwetyy
Respected
Respected
Мнения: 257
Регистриран на: 02 Май 2013, 11:22
Ник в играта: silviqsekazvam
Скайп профил: silviqsekazvam
Вашият пол е: Жена
Местоположение: София : )
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от silwetyy »

Феномена - знае к'во да слуша :Д:Д .
Водач на мпс - не знам ;д .
Мартин - пич си пада : д .

Y2E
mamuta
miroslavv
Изображение
Аватар
iHate
Активен
Активен
Мнения: 391
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:50
Ник в играта: iHate
Скайп профил: vn.absolve97
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от iHate »

Y2E - върши си добре работата.
mamuta - :unknw:
miroslavv - голям пич. :cheers:


georgii.s
Ками
KaRaJaTa1988
Аватар
onstyle
Respected
Respected
Мнения: 637
Регистриран на: 09 Дек 2012, 03:20
Ник в играта: onstyle
Скайп профил: mydarkdesire2
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от onstyle »

georgii.s - Няма по-голям мързел от него.
Ками - Лудо малко момиченце, с сладък глас.
KaRaJaTa1988 - бот в дъста, знае само да влиза към по-добрите, но и това не го спасява ;д


Valve
iSpoxxy
Ивчо
If you come near me, stop, look, listen to my voice
If you're making the choice tell all the girls and the boys
Either scream or rejoice
Аватар
Bojidar
Respected
Respected
Мнения: 1288
Регистриран на: 19 Юли 2012, 15:28
Ник в играта: Bojidar / BillyHlapeto
Скайп профил: Лс
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Bojidar »

Valve - Добродушко ;д никога не съм го чул да се кара с някой
iSpoxxy - Страшен бот
Ивчо - Не искам да използвам обидни думи във форума, иначе той си знае... ;д

u3HeHagA -
Trickster -
Mitacheto -
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Tony Montana »

u3HeHagA - Еми ще те изненадам - Не знам ;д
Trickster - Брат на Янко ;д
Mitacheto -
Аwp специалист :finger:



XTSY
NiNjaa
m4s73r
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от Ками »

XTSY: Pedobear :D
NiNjaa: Не знам.
m4s73r: Пак не знам.





miroslavv
Jack Daniel's:
lif3skull:
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
iSpoxxy
Respected
Respected
Мнения: 1764
Регистриран на: 04 Яну 2013, 23:13
Ник в играта: Iznogoud
Скайп профил: feedme369
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Butts, Georgia
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от iSpoxxy »

miroslavv - Много добър с Photoshop, но не знам защо спря.
Jack Daniel's - Не съм прекарал много време с него, че да имам какво много да кажа.
lif3skull - На идея си нямам.


Mariana -
Ками -
bazookA [Bot] -
Аватар
silwetyy
Respected
Respected
Мнения: 257
Регистриран на: 02 Май 2013, 11:22
Ник в играта: silviqsekazvam
Скайп профил: silviqsekazvam
Вашият пол е: Жена
Местоположение: София : )
Обратна връзка:

Re: За всеки по нещо : )

Мнение от silwetyy »

Mariana - Леле гледай само к'во парче , леле топ резачка е братле :D .
Ками - Не знам и аз , още си мисля , че не ме харесва много :Д:Д .
bazookA - Много търпелив :Д .

iHate
Nicky Heet
Tony Montana
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 1 гост