AK-47 Skin V2

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
Valve
Respected
Respected
Мнения: 985
Регистриран на: 03 Май 2012, 14:04
Ник в играта: Valve
Скайп профил: bogomilkorbankolev_97
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

AK-47 Skin V2

Мнение от Valve »

Изображение
Инсталация: Разархивирате и поставяте папкита "models" в ..........\cs1.6\cstrike\
Последно промяна от Valve на 01 Яну 2013, 13:42, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
invicible*
Новак
Новак
Мнения: 49
Регистриран на: 25 Май 2012, 14:23
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от invicible* »

Невиждам голяма разлика :mnms:
Eminem The Best RappeR
Аватар
M*o*N*s*T*e*R
Много Добър
Много Добър
Мнения: 603
Регистриран на: 03 Апр 2012, 22:42
Ник в играта: M*o*N*s*T*e*R
Скайп профил: milenski_mienski
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Стара Загора

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от M*o*N*s*T*e*R »

invicible* написа:Невиждам голяма разлика :mnms:
Аз също , но като цяло го бива
Не се смей на този който прави крачка назад , защото може да се засилва.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
TpeBoMaH
Аматьор
Аматьор
Мнения: 97
Регистриран на: 26 Апр 2012, 18:16
Ник в играта: TpeBoMaH
Скайп профил: krisko_223
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от TpeBoMaH »

Бива го. :banana:
Аватар
excellentt
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Юни 2012, 14:01
Скайп профил: excellentt_@abv.bg
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от excellentt »

бива бива пак..;)
Аватар
shaman
Напреднал
Напреднал
Мнения: 183
Регистриран на: 05 Фев 2012, 19:05
Ник в играта: Advanc3d <33
Скайп профил: ЛС !
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: БУРГАЗЗ :3
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от shaman »

Става добре е! и Valve можели да си поръчам емка на Реал Мадрид ?
Аватар
^^MoNsTeR<3^^!:.
Много Добър
Много Добър
Мнения: 562
Регистриран на: 20 Май 2012, 20:47
Ник в играта: VisioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от ^^MoNsTeR<3^^!:. »

Бива го,и аз можели да си поръчам Ак-47 на Manchester United?
Аватар
damn_you!
Активен
Активен
Мнения: 253
Регистриран на: 13 Май 2012, 11:46
Ник в играта: пиш ми яжката
Скайп профил: r.crazy_boy14
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от damn_you! »

Няма голяма разлика, но е хубав. :)
“The truth is you don't know what is going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.”

"Sometimes you just gotta let shit go and say to "hell with it" and move on”
Аватар
Valve
Respected
Respected
Мнения: 985
Регистриран на: 03 Май 2012, 14:04
Ник в играта: Valve
Скайп профил: bogomilkorbankolev_97
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от Valve »

Момчета аз скинове не правя. Този го имах на компютъра и реших да го кача. :D
Изображение
Аватар
ddreamcatcher
Respected
Respected
Мнения: 259
Регистриран на: 13 Фев 2013, 15:01
Ник в играта: ddreamcatcher
Скайп профил: drakona439
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от ddreamcatcher »

мм много ми хареса !
Аватар
NiGHtmArE
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Фев 2013, 15:53
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от NiGHtmArE »

И аз бях с такъв.Много е хубав.
Аватар
OL'Dirty
Активен
Активен
Мнения: 334
Регистриран на: 10 Фев 2013, 19:50
Ник в играта: Lo6iA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от OL'Dirty »

3/10
Изображение
Аватар
top-hop-thop ;]]
Зарибен
Зарибен
Мнения: 500
Регистриран на: 24 Яну 2013, 21:44
Ник в играта: top-hop-thop ;]]
Скайп профил: misteriqta_12341
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: deathrun_wild_easy
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от top-hop-thop ;]] »

бива 3/10 ;Д
top-hop-thop ;]], The Best
Изображение
Изображение
Аватар
Fucking Haters !
Напреднал
Напреднал
Мнения: 111
Регистриран на: 09 Авг 2013, 15:36
Ник в играта: Nksn
Скайп профил: Бъгнат.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В махалата :)
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от Fucking Haters ! »

Бива като обикновения е 4/10
По Добре ВРЕДЕН отколкото БЕДЕН
-Zanimation
Аватар
KaenBX
Напреднал
Напреднал
Мнения: 216
Регистриран на: 06 Авг 2013, 22:47
Ник в играта: KaenBX
Скайп профил: ivex.pk
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: AK-47 Skin V2

Мнение от KaenBX »

Малко по хубав е май стария е по дървен........... линка за теглене не става
Изображение

Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2015г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост