Оплакване

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
lydd
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Дек 2013, 00:47
Обратна връзка:

Оплакване

Мнение от lydd »

1. Nick на Админа:znaish li koi vidqx brat
2. IP на Админа: Не намирам снимката в cstrike
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Слапва ме постоянно
4. Доказателство: http://prikachi.com/images.php?images/201/6852201a.jpg
5. Сървър:Jailbreak :ban: :ban: :ban:
Казват , че на Коледа ставали чудеса ... е чакам :|

Изображение
Аватар
onstyle
Respected
Respected
Мнения: 637
Регистриран на: 09 Дек 2012, 03:20
Ник в играта: onstyle
Скайп профил: mydarkdesire2
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване

Мнение от onstyle »

http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 78&t=10800
Има си специална тема за смс админи, а тази отива в коша!
If you come near me, stop, look, listen to my voice
If you're making the choice tell all the girls and the boys
Either scream or rejoice
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2013г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост