Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Модератор: Развлечения
- Ками
- Супер потребител

- Мнения: 1535
- Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
- Ник в играта: panda
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит рожден ден, Теди! Много здраве, щастие и хубави моменти! Прекарай си страхотно 
"People will love you and support you when it's beneficial..."
I'm bad milk, drink it.
Офтопик:
- Exo
- Напреднал

- Мнения: 219
- Регистриран на: 19 Авг 2013, 13:04
- Ник в играта: Unforgiving
- Скайп профил: ЛС
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: ПриМайкаТи
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит Рожден Ден! Баце да си жив , здрав , прав и корав желая ти само хубави моменти в живота и всичко най - най . Весело прекарване на празника ;)
Офтопик:
- ddreamcatcher
- Respected

- Мнения: 259
- Регистриран на: 13 Фев 2013, 15:01
- Ник в играта: ddreamcatcher
- Скайп профил: drakona439
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит рожден ден,брат всичко най-хубаво ти пожелавам и приятно изкарване! 
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Мой любими Тодаре,Честит рожден ден да си жив и здрав,всичко най-хубаво и да си все така весел 
- DemoLitioN
- Respected

- Мнения: 3276
- Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
- Ник в играта: DemoLitioN
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит рожден ден Теди boy пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и любов!


"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Сенека
- E.SALT
- Respected

- Мнения: 593
- Регистриран на: 19 Мар 2013, 00:53
- Ник в играта: E.SALT
- Скайп профил: ЛС
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: В нас
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит рожден ден! 
Човек винаги трябва да има време за две неща в живота си - за жест към любим човек и за любима песен.
- Sensitivity
- Напреднал

- Мнения: 119
- Регистриран на: 17 Ное 2013, 02:03
- Ник в играта: Troller
- Скайп профил: vihren100
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Надолну нанагорнище
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Тодо честитка братле. Жив,здрав,корав и всичко друго за което някога си мечтал. 
Не мачкай хората по пътя си до върха, защото всяко пътешествие има своят край.
- CrutchLow
- Новак

- Мнения: 20
- Регистриран на: 12 Юли 2012, 11:27
- Ник в играта: sudjuk
- Скайп профил: petkoto_e1
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Шумен
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит рожден ден пожелавам ти да си жив и здрав, много късмет, любов. Всичко което си пожелаеш да го има имаш и най-най!

- Swinge[R]
- Сървър Администратор

- Мнения: 631
- Регистриран на: 13 Ное 2013, 00:05
- Ник в играта: .....
- Местоположение: Варна, Лондон
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит рожден ден братле много здраве щастие и всичко най-най др само ще дойде ;) 
- fondos
- LEVSKI SOFIA

- Мнения: 1390
- Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
- Ник в играта: fondos
- Скайп профил: vjelyazkovv
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Бургас
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит рожден ден, да си жив и здрав, пожелавам ти да имаш Здраве,щастие,късмет,любов. да ти въври като по вода !!!!


- skobata
- Respected

- Мнения: 975
- Регистриран на: 26 Дек 2011, 15:05
- Ник в играта: ----》卐《----
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Тонннннка Честит Рожден Ден да си жив и здрав и весели празници 

- b0TL!k3_1926
- Respected

- Мнения: 2114
- Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
- Ник в играта: b0TL!k3_1926
- Скайп профил: emo_003
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: В нас
- Обратна връзка:
- mitk0yy
- Напреднал

- Мнения: 196
- Регистриран на: 12 Окт 2013, 15:20
- Ник в играта: .
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит ден ден да си жив и здрав.
АКО ЕДНА ЗВЕЗДА СИ, КОЯТО НОСИ ЛЮБОВ И СВЕТЛИНА, НЕ СИ ОТИВАЙ,НЕДЕЙ,НЕ МЕ ОСТАВЯЙ,ЩЕ СЕ ИЗГУБЯ ПАК БЕЗ ЛЮБОВТА
- Nicky Heet
- Respected

- Мнения: 978
- Регистриран на: 01 Авг 2012, 21:54
- Ник в играта: Men.
- Скайп профил: niki300798
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Любимо мое прекрасно ШАРЕНО ПИЛЕНЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,
Желая ти всичко най- най- най - АМА НАЙ-ХУБАВО!!! Нека на първо място да си жив и здрав за 100 години напред, след това да имаш много късмет (не като мене ;д) и щастието ти ще си го осигуриш! Желая ти хубав купон и да пийнеш и за мен ;д.
Желая ти всичко най- най- най - АМА НАЙ-ХУБАВО!!! Нека на първо място да си жив и здрав за 100 години напред, след това да имаш много късмет (не като мене ;д) и щастието ти ще си го осигуриш! Желая ти хубав купон и да пийнеш и за мен ;д.
Офтопик:
Офтопик:
Офтопик:
Офтопик:
[20:29:32] Tony Montana: Обижда теб?
[20:29:48] Tony Montana: Ей сега ще махна бана
[20:29:52] Tony Montana: И ще ти го на**кам като търнокоп
[20:29:58] Tony Montana: да ти го т**а с глазура в гестапото
[20:29:48] Tony Montana: Ей сега ще махна бана
[20:29:52] Tony Montana: И ще ти го на**кам като търнокоп
[20:29:58] Tony Montana: да ти го т**а с глазура в гестапото
- Zwitter
- Напреднал

- Мнения: 158
- Регистриран на: 07 Ное 2013, 18:46
- Ник в играта: Zwitter
- Скайп профил: riseto_96
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит Рожден Ден,да си жив и здрав,много щастие,късмет,любов,здраве и т.н... 

Офтопик:
- Rachomen
- Аматьор

- Мнения: 72
- Регистриран на: 13 Юли 2013, 11:46
- Ник в играта: Rachomen
- Скайп профил: divaka_913
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Честит Рожден Ден Да си жив и здрав и много Здраве , Щастие и Любов и всичко най - най 
Като не можеш да плуваш, защо изобщо се събличаш ?
- silwetyy
- Respected

- Мнения: 257
- Регистриран на: 02 Май 2013, 11:22
- Ник в играта: silviqsekazvam
- Скайп профил: silviqsekazvam
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: София : )
- Обратна връзка:
Re: Честит рожден ден на Tony Montana (Теди)
Айде и тука да ти го честитя , честит рожден ден , всичко най - най и така , останалото ти го пожелах вече , а за в у-ще може да измисля и още :Д :*

Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост




