Какви игри имате на компа?

Дискусии на тема игри./PC, PS, Xbox и др./

Модератор: Развлечения

Публикувай отговор
Аватар
mIev*
Аматьор
Аматьор
Мнения: 90
Регистриран на: 26 Окт 2013, 14:20
Ник в играта: jizz
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от mIev* »

World of Warcraft, Counter-Streike 1.6, Awesomenauts.
Аватар
EdwardwOw~
Аматьор
Аматьор
Мнения: 66
Регистриран на: 22 Сеп 2013, 16:01
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от EdwardwOw~ »

League of legends , World of warcraft Lich king , cs :D
Аватар
ivo5456
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 873
Регистриран на: 10 Май 2012, 22:39
Ник в играта: understandME
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от ivo5456 »

Новите : Naruto FullBurst, GTA V
SMOKE WEED EVERYDAY!
Аватар
SheeDER
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: 08 Дек 2013, 14:17
Ник в играта: SheeDER
Скайп профил: p3ekan
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна ,България
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от SheeDER »

CS 1.6
fifa 13
NMRH (no more room in hell )
cry of fear
Half life 2
GTA san andreas
samp
fifa 08
Assassins creed Revalations :happy:
Изображение
Аватар
HeadKi[L]
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 06 Дек 2013, 20:48
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от HeadKi[L] »

1. WoW
2. DotA
3. Cs 1.6
4. Rome Total War II
5. FIFA 09
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от fondos »

Counter Strike 1.6 Non Steam
Изображение
Изображение
Аватар
lydd
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 15 Дек 2013, 00:47
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от lydd »

1. Counter Strike
2. Fifa 13

Тва е :bulgaria:
Казват , че на Коледа ставали чудеса ... е чакам :|

Изображение
Аватар
famozeN
Напреднал
Напреднал
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:09
Ник в играта: famozen
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от famozeN »

Assassin's Creed IV Black Flag
Call of duty Black ops 2
Call of duty Ghosts
Battlefield 4
Crysis 3
Counter Strike 1.6
Аватар
ideaL`
Напреднал
Напреднал
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Фев 2013, 22:58
Ник в играта: Venom
Скайп профил: gerrard_71
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от ideaL` »

Counter- Strike - 2 ЦС-ca, Pro Evolution Soccer 2013/2010 GTA Vice city :tooth: :tongue:
Изображение
Аватар
CoreLobiN
Аматьор
Аматьор
Мнения: 82
Регистриран на: 17 Дек 2013, 21:02
Ник в играта: Core LobiN*
Скайп профил: nisan_221
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Плевен..
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от CoreLobiN »

1.Counter-Strike 1.6
2.Dead Island
3.League of Legends
4.World of Warcraft
Аватар
DeXtRoYeR^
Баннат
Баннат
Мнения: 73
Регистриран на: 26 Ное 2013, 23:38
Ник в играта: DeXtRoYeR^
Вашият пол е: Мъж

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от DeXtRoYeR^ »

World of Warcraft
Counter-strike 1.6
League of Legends
Call of Duty Ghosts
Battlefield-Play4free
Ianko написа:Ти си нереален просто.От дума не разбираш,от бан не разбираш?Какво трябва да направиме с тебе,че да се откажеш?Я ми прати телефонния номер на майка ти да и се обадя да се оплача
Аватар
Радослав 1
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 04 Апр 2014, 15:46
Ник в играта: HuliganaRadoslav
Скайп профил: umenradi
Вашият пол е: Мъж

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от Радослав 1 »

Аз имам Counter-Strike 1.6 и Minecraft
Аватар
supertiger.
Новак
Новак
Мнения: 26
Регистриран на: 06 Апр 2014, 18:10
Ник в играта: suck of beeg.`
Скайп профил: ridi0209
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: гр.Шумен
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от supertiger. »

Counter-Strike 1.6, Minecraft, Call of duty 6, Battlefield, FIFA 2012 i nfs.. :banana: :bgflag: :banana:
Изображение Ако бях Слънце, нямаше да видиш бял ден!!
Аватар
Adidas4otu
Новак
Новак
Мнения: 0
Регистриран на: 12 Юни 2014, 16:26
Ник в играта: Adidas4otu* Hd
Скайп профил: stef_ze
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: У нас може би ?!
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от Adidas4otu »

KpuCu написа:
skobata написа:Аз имам само Counter-Strike 1.6
И аз :)
И аз така :D
Аватар
TradingAkCase
Напреднал
Напреднал
Мнения: 160
Регистриран на: 11 Юни 2014, 18:37
Ник в играта: sdr
Скайп профил: speed.nfs
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от TradingAkCase »

CS:GO , CS 1.6 , CS:S , CS:CZ, COD Black ops 2 (Zombie`n`Multiplayer) , Garry`s Mod , TF2 , Dota 2 , GTA IV, Left 4 Dead 2, Dead Island : Epidemic. Малко са ноооооо ...
Изображение
Аватар
ucha se :)
Зарибен
Зарибен
Мнения: 506
Регистриран на: 04 Юни 2014, 20:15
Ник в играта: нямам :P
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: някаде из булгариа
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от ucha se :) »

Counter Strike 1.6,Need For Speed Most Wanted,GTA San Andreas,Minecraft,Call Of Duty,Leaugue of Legends
Stand Up Count Jump 269.2
Count Jump 268
Double Count Jump 270
Long Jump 250.5
Multi Count Jump 268
Роден съм изморен и живея за да си почина.
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от puRple* »

Само cs :D
Изображение
Аватар
SleepWalker
Новак
Новак
Мнения: 25
Регистриран на: 03 Юли 2014, 19:11
Ник в играта: SleepWalker ; STOPPPPPPPPPPPPP
Скайп профил: ЛС!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Търговище

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от SleepWalker »

Cs,Pes 14 и WoW :victory:
No pain ,no gain!
Аватар
HeartDesire|OFF
Новак
Новак
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Юли 2014, 17:36
Ник в играта: HeartDesire|OFF
Скайп профил: heartdesire98
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от HeartDesire|OFF »

1.League of Legends
2.Counter-Strike 1.6
3.Outlast
Don't worry,BE HAPPY!
Аватар
pulsar
Баннат
Баннат
Мнения: 116
Регистриран на: 07 Юни 2014, 20:14
Ник в играта: pulsar
Скайп профил: ivanch-.-
Вашият пол е: Мъж

Re: Какви игри имате на компа?

Мнение от pulsar »

Counter-Strike 1.6
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си.
Публикувай отговор

Обратно към “Игри”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост