Проблем с PhotoShop

Тук ще се местят приключените теми от този раздел.
Заключено
Аватар
PowerUP
Напреднал
Напреднал
Мнения: 155
Регистриран на: 25 Апр 2015, 19:13
Ник в играта: Sorrow
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Doesn't matter
Обратна връзка:

Проблем с PhotoShop

Мнение от PowerUP »

Така здравейте, от вчера както си работеше нормално PS-то ми, започна да ми казва, че нямам интернет и не може да го отвори.Пробвах да видя дали е забранен достъпа до интернет на устройството, обаче не ме бива много и не можах да го открия.Някакви идеи как да го оправя?
снимка: http://prikachi.com/images/96/8302096H.png
Изображение
Аватар
*,*EviL BoY*,*
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Авг 2015, 21:50
Ник в играта: Rigby {-.#Park ShoW-.#}
Скайп профил: LS
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с PhotoShop

Мнение от *,*EviL BoY*,* »

Това е Subscription Edition. На кратко, само за тестване! За да използваш продукта, трябва първо да го активираш.
Аватар
PowerUP
Напреднал
Напреднал
Мнения: 155
Регистриран на: 25 Апр 2015, 19:13
Ник в играта: Sorrow
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Doesn't matter
Обратна връзка:

Re: Проблем с PhotoShop

Мнение от PowerUP »

*,*EviL BoY*,* написа:Това е Subscription Edition. На кратко, само за тестване! За да използваш продукта, трябва първо да го активираш.
Ако може да обясниш, как става активирането?
Изображение
Аватар
*,*EviL BoY*,*
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: 14 Авг 2015, 21:50
Ник в играта: Rigby {-.#Park ShoW-.#}
Скайп профил: LS
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Проблем с PhotoShop

Мнение от *,*EviL BoY*,* »

PowerUP написа:
*,*EviL BoY*,* написа:Това е Subscription Edition. На кратко, само за тестване! За да използваш продукта, трябва първо да го активираш.
Ако може да обясниш, как става активирането?
Еми не съм ползвал програмата, но най-вероятно със ключ за активиране. Потърси из интернет за такъв. Може пък да намериш нещо полезно. :happy:
Аватар
u3HEHAga
В Е Т Е Р А Н
В Е Т Е Р А Н
Мнения: 1231
Регистриран на: 10 Апр 2013, 19:42
Ник в играта: u3HEHAga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Europe / Bulgaria / Vraca
Обратна връзка:

Re: Проблем с PhotoShop

Мнение от u3HEHAga »

Дейсинталирай програма и си свали някоя читава от zamunda с cdkey като Photoshop CS6 Extended или PhotoShop CC v15.0 или CC 2015
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта