Коя песен слушате в момента?

Само за меломани

Модератор: Развлечения

Публикувай отговор
Аватар
ss_player
Зарибен
Зарибен
Мнения: 507
Регистриран на: 26 Юли 2013, 14:37
Ник в играта: - ReVoLut!0n*
Скайп профил: zoro-153
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Elena, Bulgaria
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от ss_player »

Аватар
Perturbator
Новак
Новак
Мнения: 26
Регистриран на: 12 Юни 2015, 23:11
Ник в играта: Perturbator
Скайп профил: diaboliKK77
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от Perturbator »

***************************


Изображение
Аватар
Pac0 ;p
Напреднал
Напреднал
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Яну 2015, 17:38
Ник в играта: SkywalkeR ;]]
Скайп профил: tenkata_5551
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от Pac0 ;p »

https://www.youtube.com/watch?t=53&v=MkZu5D84Mfk
Много ми е луд, бате много ми е луд!
Много ми е луд, бате в гащите луд!
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от r1odayftw »

Изображение
Аватар
ss_player
Зарибен
Зарибен
Мнения: 507
Регистриран на: 26 Юли 2013, 14:37
Ник в играта: - ReVoLut!0n*
Скайп профил: zoro-153
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Elena, Bulgaria
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от ss_player »

Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от r1odayftw »

Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от puRple* »

Изображение
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от r1odayftw »

Изображение
Аватар
ss_player
Зарибен
Зарибен
Мнения: 507
Регистриран на: 26 Юли 2013, 14:37
Ник в играта: - ReVoLut!0n*
Скайп профил: zoro-153
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Elena, Bulgaria
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от ss_player »

Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от r1odayftw »

Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от puRple* »

Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от JukeCity »



<3333333333333333333333333333333
Аватар
Pac0 ;p
Напреднал
Напреднал
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Яну 2015, 17:38
Ник в играта: SkywalkeR ;]]
Скайп профил: tenkata_5551
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от Pac0 ;p »

Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от r1odayftw »

Като за лека нощ :D
Изображение
Аватар
Pac0 ;p
Напреднал
Напреднал
Мнения: 127
Регистриран на: 24 Яну 2015, 17:38
Ник в играта: SkywalkeR ;]]
Скайп профил: tenkata_5551
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от Pac0 ;p »

Аватар
nat
Новак
Новак
Мнения: 48
Регистриран на: 13 Мар 2014, 14:20
Ник в играта: Nat
Скайп профил: -
Вашият пол е: Жена
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от nat »

Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от puRple* »

Изображение
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от r1odayftw »

Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от puRple* »

За всички Левскари!
Изображение
Аватар
ss_player
Зарибен
Зарибен
Мнения: 507
Регистриран на: 26 Юли 2013, 14:37
Ник в играта: - ReVoLut!0n*
Скайп профил: zoro-153
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Elena, Bulgaria
Обратна връзка:

Re: Коя песен слушате в момента?

Мнение от ss_player »

Публикувай отговор

Обратно към “Музика”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост