Страх ли те е от страх??
Страх ли те е от ...
- Ками
- Супер потребител

- Мнения: 1535
- Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
- Ник в играта: panda
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
-.-
Shadow, ще перифразирам. Ако някога си изгубиш ключовете докато си бил в лош квартал, би ли те било страх от крадци или дори за живота ти?
Shadow, ще перифразирам. Ако някога си изгубиш ключовете докато си бил в лош квартал, би ли те било страх от крадци или дори за живота ти?
"People will love you and support you when it's beneficial..."
I'm bad milk, drink it.
Офтопик:
- Shadow`
- Новак

- Мнения: 41
- Регистриран на: 06 Яну 2013, 03:44
- Ник в играта: `
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Ех, щом го казваш по този начин - да. Ще ида направо нов да си поръчам. 
Страх ли те е от неизвестното?
Страх ли те е от неизвестното?
Моята доброта си има граници, особено ако вашата наглост клони към безкрайност...
- kaLimaroFF
- Напреднал

- Мнения: 112
- Регистриран на: 12 Окт 2015, 01:03
- Ник в играта: kaLimaroFF
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
- златомира
- Много Добър

- Мнения: 666
- Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
- Ник в играта: :o
- Скайп профил: ЛС
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Мне, но някои са зловещи :/
Страх ли те е от майка ти когато искараш лоша оценка? :о
Страх ли те е от майка ти когато искараш лоша оценка? :о
- Малката ;*
- Respected

- Мнения: 218
- Регистриран на: 23 Юли 2012, 15:53
- Ник в играта: guzeLka
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Пловдив
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Не
Страхуваш ли се от това да се изложиш публично пред свои съученици?
Страхуваш ли се от това да се изложиш публично пред свои съученици?
An ugly personality destroys a pretty face.
- BaDaZz
- Пенсия

- Мнения: 622
- Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
- Ник в играта: Тайна
- Скайп профил: Тайна
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Не,аз всеки ден се излагам,то винаги го правя заради смеха 
Страх ли те е от тъмно?
Страх ли те е от тъмно?
- mazeCarptor
- Прекалено добър за тук

- Мнения: 275
- Регистриран на: 07 Авг 2014, 05:01
- Ник в играта: Igra4BezGashti! cocoNUTZ
- Скайп профил: Лс.
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Зад теб!
- Обратна връзка:
- blqcko
- Супер потребител

- Мнения: 134
- Регистриран на: 06 Авг 2015, 10:39
- Ник в играта: blqsa4ko
- Скайп профил: ownernamoqjivot
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Силистра
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Не, в къщата ми има скорпион (препариран де ;д)
Страх ли те е ... от края на света?
Страх ли те е ... от края на света?
- Shadow`
- Новак

- Мнения: 41
- Регистриран на: 06 Яну 2013, 03:44
- Ник в играта: `
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Мне. И без т'ва всички ще умрем рано или късно.
Страх ли те е от вулкан?
Страх ли те е от вулкан?
Моята доброта си има граници, особено ако вашата наглост клони към безкрайност...
- златомира
- Много Добър

- Мнения: 666
- Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
- Ник в играта: :o
- Скайп профил: ЛС
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Зависи колко са големи :д
Страх ли те е от тъмното когато си в някои лош квартал или в зловеща гора?
Страх ли те е от тъмното когато си в някои лош квартал или в зловеща гора?
- Ками
- Супер потребител

- Мнения: 1535
- Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
- Ник в играта: panda
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Ако съм сама вероятно би ме било страх. Само дето не ходя по такива места, още по-малко вечер. 
От 2-ка?
От 2-ка?
"People will love you and support you when it's beneficial..."
I'm bad milk, drink it.
Офтопик:
- Малката ;*
- Respected

- Мнения: 218
- Регистриран на: 23 Юли 2012, 15:53
- Ник в играта: guzeLka
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Пловдив
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Ми не точно
Страх ли те е от 50 метра морска дълбочина?
Страх ли те е от 50 метра морска дълбочина?
An ugly personality destroys a pretty face.
- DamnY0U
- Respected

- Мнения: 1695
- Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
- Ник в играта: DamnY0U
- Скайп профил: damny0u
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Шумен
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Да..
От високо ?
От високо ?
"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"

- Ками
- Супер потребител

- Мнения: 1535
- Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
- Ник в играта: panda
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Страх ли те е от ...
Не.
От изненадващи контролни?
От изненадващи контролни?
"People will love you and support you when it's beneficial..."
I'm bad milk, drink it.
Офтопик:
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: Baidu [Spider] и 1 гост







