Горещият стол - vol.3
Модератор: Развлечения
- златомира
- Много Добър

- Мнения: 666
- Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
- Ник в играта: :o
- Скайп профил: ЛС
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Горещият стол - Нати
Мнение за мен?
Последно промяна от златомира на 11 Окт 2015, 19:19, променено общо 1 път.
- nat
- Новак

- Мнения: 48
- Регистриран на: 13 Мар 2014, 14:20
- Ник в играта: Nat
- Скайп профил: -
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Горещият стол - Нати
cb|barbie.* написа:Здравей,
Hy
На колко си и откъде си? От Видин на 15
Твоята мечта е? Свързана е с щастие
Опиши се.. Мразя думите не мога и не знам / разбираш/
Сподели,твоето хоби
.. Нямам време и пари за хоби
Твоята съкровена тайна е? Само за мен
Мнение за веригата?
Мнение за мен? Изглеждаш ми забавно и красиво момиче
мамуте- гадже си ми кво да ти кажа
Златомира - аз защо си мислих че си момче иначе ск мила
Джук- брат, не ми пишеш, сети се де
- novachrono
- Respected

- Мнения: 1211
- Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
- Ник в играта: -/-
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- Bache Kiko
- Активен

- Мнения: 331
- Регистриран на: 23 Окт 2013, 14:50
- Ник в играта: SektorG
- Скайп профил: bobi_9307
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- Димитрова.
- Активен

- Мнения: 363
- Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
- Ник в играта: Dzh.
- Скайп профил: Ligla_Petq
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Пловдив
- Обратна връзка:
Re: Горещият стол - Нати
Здрастии..
Как си? :]
Какво ти е мнението за веригата?
Ами за сървърите?
Какво би променила ако беше Администратор?
Кой би премахнала от екипа, ако има такива?
Какво мислиш за екипа като цяло има ли пропуски ?
Лека вечер. : )
Как си? :]
Какво ти е мнението за веригата?
Ами за сървърите?
Какво би променила ако беше Администратор?
Кой би премахнала от екипа, ако има такива?
Какво мислиш за екипа като цяло има ли пропуски ?
Лека вечер. : )
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
- Chocho :33
- Новак

- Мнения: 18
- Регистриран на: 03 Окт 2015, 18:37
- Ник в играта: JBBUNTARI> Chocho :33
- Скайп профил: chochoiam.
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- nat
- Новак

- Мнения: 48
- Регистриран на: 13 Мар 2014, 14:20
- Ник в играта: Nat
- Скайп профил: -
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Горещият стол - Нати
як е!!r1odayftw написа:Мнение за мен ?пич си
Какво мислиш за аватара ми ? Як е
Ами за подписа ?
81Chocho :33 написа:От Видин значи?даа
Къде учиш?
Димитрова. написа:Здрастии..
Как си? :]супер съм, ти?
Какво ти е мнението за веригата? Добро
Ами за сървърите?добро
Какво би променила ако беше Администратор?
Кой би премахнала от екипа, ако има такива? Едно момче/момиче
Какво мислиш за екипа като цяло има ли пропуски ? Да
Лека вечер. : )
не те познавам :дBache Kiko написа:Мнение?
мил,добър,пич, добър приятелNaskoy ;] написа:Дай сериозно мнение за мен...
- Chocho :33
- Новак

- Мнения: 18
- Регистриран на: 03 Окт 2015, 18:37
- Ник в играта: JBBUNTARI> Chocho :33
- Скайп профил: chochoiam.
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- puRple*
- Respected

- Мнения: 3109
- Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
- Ник в играта: puRple* [haze] !
- Обратна връзка:
Re: Горещият стол - Нати
Защо не отговори на 90 % от въпросите ми ?
нение? - Ааааа, много ме нервиш, не ми пишеш, държиш се злобно
иначе си пич хд
Това за мен ли беше
нение? - Ааааа, много ме нервиш, не ми пишеш, държиш се злобно
Това за мен ли беше
Последно промяна от puRple* на 11 Окт 2015, 23:55, променено общо 1 път.

- nat
- Новак

- Мнения: 48
- Регистриран на: 13 Мар 2014, 14:20
- Ник в играта: Nat
- Скайп профил: -
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: София
- Обратна връзка:
Re: Горещият стол - Нати
JukeCity написа:Дай ми ся мнение щот не ми даде :(
амии, добър приятел, мил, но не ми пишеш!!!
Chocho :33 написа:81-во? Виктор Юго
Кво ще рече тва?Във Видин ходя рядко
Кажи си училището, не ми пиши в цифрички? :P
-беше за ПетърчоооpuRple* написа:Защо не отговори на 90 % от въпросите ми ? -мързеше меее
нение? - Ааааа, много ме нервиш, не ми пишеш, държиш се злобно![]()
иначе си пич хд -т
Това за мен ли беше
Кво сваляш Симонаа? много хубаво и умно момченцеSasho. написа:Мнение за мен, ТермиНатор? *<:-) :П
- Lili Ivanova
- Активен

- Мнения: 251
- Регистриран на: 31 Авг 2014, 12:41
- Ник в играта: Lili Ivanova
- Скайп профил: :)
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Горещият стол - Нати
Мнение за мен?
Понякога и ние сме като звездите. Падаме, за да сбъднем нечие друго желание !
- novachrono
- Respected

- Мнения: 1211
- Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
- Ник в играта: -/-
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- Miss Soffi
- Respected

- Мнения: 64
- Регистриран на: 01 Авг 2015, 05:27
- Ник в играта: Miss Soffi
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Там
- Обратна връзка:
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост






