Оцени аватара на предишния
Модератор: Развлечения
- Air Jordan
- JailBreak Бунтар

- Мнения: 658
- Регистриран на: 23 Юни 2015, 14:30
- Ник в играта: Air Jordan ✅
- Скайп профил: Лично Съобщение.
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: гр. Раковски
- Обратна връзка:
- Ками
- Супер потребител

- Мнения: 1535
- Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
- Ник в играта: panda
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Оцени аватара на предишния
10
"People will love you and support you when it's beneficial..."
I'm bad milk, drink it.
Офтопик:
- Waldy
- Зарибен

- Мнения: 519
- Регистриран на: 02 Авг 2012, 15:12
- Ник в играта: Waldy
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Оцени аватара на предишния
1
"No matter how many mistakes you make
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
- Waldy
- Зарибен

- Мнения: 519
- Регистриран на: 02 Авг 2012, 15:12
- Ник в играта: Waldy
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Оцени аватара на предишния
1
"No matter how many mistakes you make
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
- Waldy
- Зарибен

- Мнения: 519
- Регистриран на: 02 Авг 2012, 15:12
- Ник в играта: Waldy
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Оцени аватара на предишния
Оо тука ти бием дузпата, 10 ! 
"No matter how many mistakes you make
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
- Miss Soffi
- Respected

- Мнения: 64
- Регистриран на: 01 Авг 2015, 05:27
- Ник в играта: Miss Soffi
- Вашият пол е: Жена
- Местоположение: Там
- Обратна връзка:
- Ками
- Супер потребител

- Мнения: 1535
- Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
- Ник в играта: panda
- Вашият пол е: Жена
- Обратна връзка:
Re: Оцени аватара на предишния
7
"People will love you and support you when it's beneficial..."
I'm bad milk, drink it.
Офтопик:
- NeverMore11
- Новак

- Мнения: 30
- Регистриран на: 06 Юни 2014, 19:32
- Ник в играта: b0unD/Apple
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- zerocool_555
- Много Добър

- Мнения: 570
- Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
- Ник в играта: Z3roC00L
- Скайп профил: zeroc00l_555
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Burgas
- Обратна връзка:
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта










