Въпрос за JB
- mnmu
- Respected

- Мнения: 157
- Регистриран на: 07 Юли 2015, 12:49
- Ник в играта: mnmu
- Скайп профил: Имам
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Пловдив
- Обратна връзка:
Въпрос за JB
Да ви питам ще се слагат ли пак шапките в jb и ако в момента се оправят кога да ги очакваме ? Колкото помня шапките бяха много атрактивни в сървъра и мисля , че ако се сложат пак ще е happy 


- HuliganaKuncho
- Respected

- Мнения: 1385
- Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
- Ник в играта: HuliganaKuncho
- Скайп профил: petar.sub12
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Въпрос за JB
Ще се сложат, но не знам кога.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост