Да се съберем да разцъкаме?
- puRple*
- Respected

- Мнения: 3109
- Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
- Ник в играта: puRple* [haze] !
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
Радвам се, че има интерес!
Довечера 22:30 - дъст2! 185.18.57.43:27017
Довечера 22:30 - дъст2! 185.18.57.43:27017

- beyond U
- Respected

- Мнения: 1149
- Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
- Ник в играта: N/A
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
SwordArt написа:малко по- рано? нe е сигурно, че ще имам възможност тогава
Ще пропуснеш една игра на лига и ще дойдеш
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
- SwordArt
- Respected

- Мнения: 308
- Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
- Ник в играта: Poggers
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
никога!!!beyond U написа:SwordArt написа:малко по- рано? нe е сигурно, че ще имам възможност тогава
Ще пропуснеш една игра на лига и ще дойдеш

- Darba
- Respected

- Мнения: 105
- Регистриран на: 13 Дек 2015, 21:37
- Ник в играта: Darba
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
Ще ви чакам 
Последно промяна от beyond U на 09 Авг 2017, 21:08, променено общо 1 път.
Причина: 15
Причина: 15
Това, което сме направили единствено за себе си, умира заедно с нас;
Това, което сме направили за другите и за света, остава завинаги.
Това, което сме направили за другите и за света, остава завинаги.
- TDI-
- Новак

- Мнения: 2
- Регистриран на: 10 Ное 2015, 23:37
- Ник в играта: Stance?!
- Скайп профил: ЛС
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
Ще намина и азз
Последно промяна от beyond U на 09 Авг 2017, 21:16, променено общо 1 път.
Причина: 16
Причина: 16
- Drea<M>40
- Respected

- Мнения: 1426
- Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
- Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
- Скайп профил: unsi1231
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: зад волана
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
Добре, когато видим, че има хора с мощния ще влезем в сървъра. През това време, както и когато играете можете да пускате песни и да слушате песни, да си чатите и да се забавлявате. Специално тази вечер ще наблюдавам, кой ще спазва правилата и кой ще пусне най-хубавата песен. Може да се измисли нещо, и да има награди в плъга! Хайде лека вечер, приятна игра, пожелавам ви да се забавлявате и нека силата да бъде с вас.

- beyond U
- Respected

- Мнения: 1149
- Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
- Ник в играта: N/A
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
Ааааа ще викаме ли :Д :Д аз ще дойда тс
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
- beyond U
- Respected

- Мнения: 1149
- Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
- Ник в играта: N/A
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
Стана нещо... 


"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
- puRple*
- Respected

- Мнения: 3109
- Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
- Ник в играта: puRple* [haze] !
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
И в дръна се събрахме 10+ човека, скоро пак можеbeyond U написа:Стана нещо...
Изтеглих номер 8 и му пращам кода на ЛС.

- ace4ever
- Respected

- Мнения: 382
- Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
- Ник в играта: ~
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
Брат, ти игра със хак ве... какво ми се дъхаш :@puRple* написа:И в дръна се събрахме 10+ човека, скоро пак можеbeyond U написа:Стана нещо...
![]()
Изтеглих номер 8 и му пращам кода на ЛС.
А тоя номер 8 беше ли у сървъра снощи?
- puRple*
- Respected

- Мнения: 3109
- Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
- Ник в играта: puRple* [haze] !
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
Може днес пак към 22:30? Един дъст и после да се пренесем, ту в дърна, ту джайла.

- NeverMore11
- Новак

- Мнения: 30
- Регистриран на: 06 Юни 2014, 19:32
- Ник в играта: b0unD/Apple
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
- puRple*
- Respected

- Мнения: 3109
- Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
- Ник в играта: puRple* [haze] !
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
Да, написах коментара в 00:50, просто времето във форума е на зад.NeverMore11 написа:днес, тоест 11.08 щот вече мина 22:30? :Д

- Darba
- Respected

- Мнения: 105
- Регистриран на: 13 Дек 2015, 21:37
- Ник в играта: Darba
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Да се съберем да разцъкаме?
Аз съм ЗА 
Това, което сме направили единствено за себе си, умира заедно с нас;
Това, което сме направили за другите и за света, остава завинаги.
Това, което сме направили за другите и за света, остава завинаги.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 2 госта

