Проблем С ЦС!
- hosheffz
- Новак

- Мнения: 2
- Регистриран на: 26 Окт 2015, 00:29
- Ник в играта: hosheffz
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Проблем С ЦС!
Здравейте, много пъти слагам ЦС и все ми отива в Half-Life. Когато я истегля, играя 20-30 мин и ми се претварва в Half-Life. Много пъпти опитах и с SlackServ CS, ама не става. Все е исто. ПОМОЩ??
- Sharoo
- Аматьор

- Мнения: 53
- Регистриран на: 28 Окт 2015, 18:10
- Ник в играта: Sharoo
- Скайп профил: taina
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Проблем С ЦС!
Ами пробвай с друга цс.И ако може да се оточняваш.
Учаквай това което неискаш да учакваш !
- *,*EviL BoY*,*
- Новак

- Мнения: 11
- Регистриран на: 14 Авг 2015, 21:50
- Ник в играта: Rigby {-.#Park ShoW-.#}
- Скайп профил: LS
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: Проблем С ЦС!
Давай полезна информация. Понеже не си дал никаква информация за проблема, мога само да ти кажа да го смениш тоя цс.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост


