[Кандидат админ] JailBreak - Dragon
- RagestyleR
- Новак

- Мнения: 11
- Регистриран на: 02 Юни 2012, 14:09
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
[Кандидат админ] JailBreak - Dragon
1.Години: 24
2.Име: Драгомир
3.Nick: Dragon
4. Защо искате да сте админ в нашите сървъри?: За да допринесе за развитието на сървъра.Да няма нарушители и реда в сървъра да бъде на ниво.
5. Начин за връзка най-добре скайп в крайни случай емайл: ЛС
6. Сървърът в който искате да сте админ: Искам да съм админ в JailBreak
2.Име: Драгомир
3.Nick: Dragon
4. Защо искате да сте админ в нашите сървъри?: За да допринесе за развитието на сървъра.Да няма нарушители и реда в сървъра да бъде на ниво.
5. Начин за връзка най-добре скайп в крайни случай емайл: ЛС
6. Сървърът в който искате да сте админ: Искам да съм админ в JailBreak
- incredible
- Напреднал

- Мнения: 166
- Регистриран на: 26 Апр 2012, 21:12
- Ник в играта: Wolzz
- Скайп профил: volume.15
- Обратна връзка:
- Game 0ver
- Активен

- Мнения: 349
- Регистриран на: 29 Яну 2012, 17:28
- Ник в играта: Game 0ver`;ExcLusive
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Varna
- Обратна връзка:
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
Последно време нещо правилата незнаеш или не ги спазваш. Пас съм за сега.
- ivailo
- Respected

- Мнения: 1139
- Регистриран на: 26 Апр 2012, 21:56
- Ник в играта: ivailo
- Скайп профил: undertaker239
- Обратна връзка:
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
За сега съм ПАС , правиш грешки ;) трябва ми още време за да си кажа какъв ще ми е гласът ;) ЩЕ ТЕ ПОГЛЕДАМ
България Над Всичко !
- XTSY
- Respected

- Мнения: 1034
- Регистриран на: 29 Авг 2011, 00:01
- Ник в играта: XTSY
- Вашият пол е: Мъж
- Местоположение: Варна
- Обратна връзка:
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
Колеги карам направо когато не сте сигурни за определен играч НЕ ДЕЙТЕ да пишете по темата със думите за сега съм пас или ще те наблюдавам известно време и тогава ще си кажа мнението това е все едно празен вот писан просто така да се каже нещо.По темата съм ЗА защото е редовен и не ми е правил лошо впечатление със играта си 

Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
Не знам дали има друг играч, който ползва ника ти в Дъст2 Арена, но аз лично имам някои много лоши впечатления от теб. Като например това, че непрекъснато ме наричаш хак, въпреки, че безброй пъти си се убеждавал, че съм администратор. Същото се е случвало и с други играчи. Още по-интересно за мен е, че един път не видях демо относно мен пуснато тук във форумите. Не би ли трябвало след като ме наричаш хак толкова пъти поне да направиш кратко демо, с което да убедиш и колегите?
- RagestyleR
- Новак

- Мнения: 11
- Регистриран на: 02 Юни 2012, 14:09
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
Grim написа:Не знам дали има друг играч, който ползва ника ти в Дъст2 Арена, но аз лично имам някои много лоши впечатления от теб. Като например това, че непрекъснато ме наричаш хак, въпреки, че безброй пъти си се убеждавал, че съм администратор. Същото се е случвало и с други играчи. Още по-интересно за мен е, че един път не видях демо относно мен пуснато тук във форумите. Не би ли трябвало след като ме наричаш хак толкова пъти поне да направиш кратко демо, с което да убедиш и колегите?
В дъста аз не играя сигурно някой ми играе с ника
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
Колко жалко, че дори се опитваш да излъжеш. Странно как щом друг играе с ник "Dragon" в Dust2 Arena, то IP адресите ви съвпадат.RagestyleR написа:Grim написа:Не знам дали има друг играч, който ползва ника ти в Дъст2 Арена, но аз лично имам някои много лоши впечатления от теб. Като например това, че непрекъснато ме наричаш хак, въпреки, че безброй пъти си се убеждавал, че съм администратор. Същото се е случвало и с други играчи. Още по-интересно за мен е, че един път не видях демо относно мен пуснато тук във форумите. Не би ли трябвало след като ме наричаш хак толкова пъти поне да направиш кратко демо, с което да убедиш и колегите?
В дъста аз не играя сигурно някой ми играе с ника
Последно промяна от Grim на 06 Юни 2012, 10:17, променено общо 1 път.
- RagestyleR
- Новак

- Мнения: 11
- Регистриран на: 02 Юни 2012, 14:09
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
Grim написа:Колко жалко, че дори се опитваш да излъжеш. Странно как щом друг играе с ник "Dragon" в Dust2 Arena, то IP адресите ви съвпадат.RagestyleR написа:Grim написа:Не знам дали има друг играч, който ползва ника ти в Дъст2 Арена, но аз лично имам някои много лоши впечатления от теб. Като например това, че непрекъснато ме наричаш хак, въпреки, че безброй пъти си се убеждавал, че съм администратор. Същото се е случвало и с други играчи. Още по-интересно за мен е, че един път не видях демо относно мен пуснато тук във форумите. Не би ли трябвало след като ме наричаш хак толкова пъти поне да направиш кратко демо, с което да убедиш и колегите?
В дъста аз не играя сигурно някой ми играе с ника
Против.
Ето го човекът , който ми копира ника , дори и Бан има,
Моето ип е 94.236.x.x , а неговото - 88.87.х.х
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
Този човек е влизал повече от теб в JailBreak тогава. Оставям на колегите да преценят.
- RagestyleR
- Новак

- Мнения: 11
- Регистриран на: 02 Юни 2012, 14:09
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
Grim написа:Този човек е влизал повече от теб в JailBreak тогава. Оставям на колегите да преценят.
Извинете ме за ъпа !
Това ип ми от от стария нет който смених преди около седмица,защото ми лагваше играта.
Офтопик:
- Bashman !
- Напреднал

- Мнения: 158
- Регистриран на: 25 Фев 2012, 21:53
- Ник в играта: Bashman
- Скайп профил: maniak1530
- Обратна връзка:
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
Ми .. аз ти давам За, защото си редовен в Jailbreak, пък .. за D2 Arena не знам как стоят нещата .. Запазвам правото си да променя вота си.
- ivailo
- Respected

- Мнения: 1139
- Регистриран на: 26 Апр 2012, 21:56
- Ник в играта: ivailo
- Скайп профил: undertaker239
- Обратна връзка:
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
http://prikachi.com/images/869/4779869K.jpg
http://prikachi.com/images/597/4851597d.jpg
колеги вижте ,това са само някои от снимките които съм направил , този човек не може да бъде админ
не заслужава ! НАЙ-ОГРОМНОТО ПРОТИВ !
http://prikachi.com/images/597/4851597d.jpg
колеги вижте ,това са само някои от снимките които съм направил , този човек не може да бъде админ
България Над Всичко !
- n00by
- Много Добър

- Мнения: 626
- Регистриран на: 17 Ное 2011, 20:30
- Скайп профил: ЛС !
- Вашият пол е: Мъж
- Обратна връзка:
Re: [Кандидат админ] JailBreak - Dragon
Сменям си мнението на против !ivailo написа:http://prikachi.com/images/869/4779869K.jpg
http://prikachi.com/images/597/4851597d.jpg
колеги вижте ,това са само някои от снимките които съм направил , този човек не може да бъде админне заслужава ! НАЙ-ОГРОМНОТО ПРОТИВ !
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост







